Karolina została zabita, jej oprawca był recydywistą. "Moja córka nie była zwierzęciem"

Córka
Pixabay
Wstecz

1 z 8

Dalej

Córka pozostawiła ogromną pustkę w sercu rozżalonych rodziców, którzy nie mogą pogodzić się z jej odejściem. 23-letnia Karolina została zabita przez znanego policji recydywistę. Dziewczyna miała przed sobą całe życie, które zakończyło się zdecydowanie za szybko. Fakty związane z jej odejściem i wyrok, który dostał oprawca, budzą kontrowersję.

Córka niewątpliwie była oczkiem w głowie rodziców. Karolina - bo tak brzmiało jej imię, mieszkała z rodzicami. Chciała zostać w rodzinnym domu do trzydziestych urodzin, żeby móc zapewnić sobie dobry start. Jej celem było zadbać o studia i o swoją ścieżkę zawodową. Rodzice wspierali ją na każdym kroku.

23-latka miała przed sobą całe życie i mnóstwo planów. Sposób, w jaki zginęła, może wielu zaskoczyć, ale też przypomnieć nam o tym, żebyśmy na siebie uważali. Nigdy nie wiadomo, co wydarzy się, gdy wyjdziemy z domu. Karolina z pewnością również nie spodziewała się, że to wyjście może być jej ostatnim.

Razem z redakcją Pikio przedstawiamy zatrważające fakty w tej sprawie, które przyprawiają o dreszcze.

Kliknij "Następna Strona" żeby poznać szczegóły dotyczące jej śmierci, a także niesprawiedliwy wyrok, jaki otrzymał morderca.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Smoleńsk nie przestaje emocjonować Polaków. Prawda o wraku przeraża
2. Znani politycy, którzy byli nauczycielami. Już zapomnieli, jak to było?
3. Gdzie mieszkają największe polskie gwiazdy? Aż mdli na widok tych luksusów, przy zdjęciu 7 się nie pozbieracie [FOTO]

Następna strona