Lekarz włożył umierającego wcześniaka do plastikowej torby. Niebywałe, co wydarzyło się za kilka chwil

Córka
facebook
Reklama
Wstecz

1 z 5

Dalej

Lekarz włożył umierającego wcześniaka do plastikowej torby. Niebywałe, co wydarzyło się za kilka chwil

Córka była długo oczekiwanym dzieckiem swoich rodziców. Lekarze nie mieli wątpliwości, że płód rozwija się bez zastrzeżeń. Szykowali przyszłą mamę na narodziny pięknego i zdrowego maluszka. Niestety, podczas ciąży pojawiły się komplikacje, które doprowadziły do tego, że córka przyszła na świat dużo wcześniej, niż lekarze zakładali. 

Kiedy Sharon Grant dowiedziała się, że jest w ciąży, całe jej życie wywróciło się do góry nogami. Skończyło się zamartwianie o bezpłodność, a pojawiła przeogromna radość. Kobieta już nie mogła się doczekać, kiedy na świecie pojawi się jej córka. Przygotowania do porodu spędziła na zakupach dla maluszka, poświęciła też dużo czasu na czytanie o rozwoju dziecka. Chciała zrobić wszystko, by być przygotowana na narodziny jej córki.

Niestety radość szybko została przerwana. Kobieta w 28 tygodniu ciąży dowiedziała się, że jej córka przestała się rozwijać w macicy. Komplikacje związane z pępowiną i łożyskiem spowodowały, że Sharon Grant natychmiast musiała urodzić córkę przez cesarskie cięcie. 

Kliknij Następna strona, by poznać całą historię dziewczynki. 

 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Wsypał proszek do pieczenia do butów. Efekt przeszedł wszystkie oczekiwania, 18 zadziwiających trików
  2. Rozpaczliwy wywiad z Boczkiem z Kiepskich. Cierpi na ciężką chorobę, umiera na nią ponad 1,5 miliona osób rocznie
  3. Twoja żona ciągle się wkurza? Oto 10 powodów dlaczego, siódmy jest banalny

Następna strona