Ścinają z nóg! Zdjęcia 22-letniej córki Małysza trafiły do sieci

Córka Adama Małysza ma już 22 lata
instagram.com/karolina_malysz/
Reklama
Wstecz

1 z 15

Dalej

Córka Adama Małysza ma już 22 lata

Córka Adama i Izabeli Małyszów ma już 22 lata. Karolina onieśmiela swoim wyglądem i chwyta życie pełnymi garściami. Dowodem na to są zdjęcia, które trafiły do sieci. Kobieta prezentuje się na nich fenomenalnie.

Córka Adama Małysza, Karolina, urodziła się 31 października 1997. Nie tak dawno obchodziła swoje 22 urodziny. O dziewczynie nie jest głośno w mediach, woli chronić swoją prywatność i nie czuje parcia, aby stać się kolejną celebrytką.

- Jestem nieśmiała. Do tego bardzo przejmuje się opinią innych. Mocno przeżywam każdy artykuł w serwisach plotkarskich na mój temat (...) Nie chcę być celebrytką, to mnie w ogóle nie interesuje. Czasem proszę tatę o pomoc, ale nigdy nie wymagam, aby wykorzystał do tego swoją sławę - mówiła kiedyś w wywiadzie dla Sportowych Faktów córka skoczka.

Karolina Małysz na co dzień studiuje na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Po ukończeniu liceum gastronomicznego wybrała Wydział Studiów Międzynarodowych. W życiu prywatnym układa jej się doskonale - spełnia się na uczelni, ma wsparcie rodziców oraz ukochanego narzeczonego.

Córka Adama Małysza zaręczyła się w tym roku podczas podróży do Barcelony. Jej wybranek, Kamil, jest ulubieńcem jej taty i mężczyźni świetnie się ze sobą dogadują. On z kolei studiuje turystykę i rekreację, a w wolnych chwilach pracuje jako instruktor narciarski.

Kliknij "Następna strona", aby zobaczyć zdjęcia córki Adama Małysza.

Zobacz także:

  1. Myślały, że będzie szałowo, wyszło tragicznie. 12 najbardziej obciachowych sukien ślubnych, na sam widok zgrzyta się zębami
  2. To nie Photoshop, wystarczyła wizyta u fryzjera! Zobacz, jak z kloszardów zmienili się w apetyczne ciacha
  3. Pies dostaje szału na Twój widok? Trenerzy używają 7 sztuczek na uspokojenie zwierzaka, zawsze działają
  4. Pięć najczęstszych błędów w kuchni. Doświadczone gospodynie zdradzają swoje sekretne sposoby na pozbycie się ich

Źródło: Instagram

Następna strona