Ojciec dowiedział się, co robi jego piękna córka. Kiedy ich znaleźli, było już za późno, doszło do niewyobrażalnej tragedii

Autor Mateusz Sidorek - 7 Maja 2020

Córka wpływowego dewelopera została znaleziona martwa w samochodzie. Obok siedział ciężko ranny ojciec, który obejmował ciało kobiety. Wkrótce opowiedział całą historię policji. Nikt nie mógł uwierzyć w to, co się stało. Chociaż wszystko brzmi jak straszny scenariusz filmowy, zdarzyło się to naprawdę. Relację z tragedii przygotowała australijska stacja telewizyjna Seven News.

Na pierwszy rzut oka znany deweloper i jego córka prowadzili szczęśliwe życie. Dlatego nikt nie mógł uwierzyć w to, co się stało. Dramatyczną historię w swoim artykule opisał brytyjski dziennik Mirror, który przekazał niepokojący materiał zrobiony przez stację Seven News. 20-letnia Sabrina miał wszystko, o czym jej rówieśniczki mogły jedynie marzyć. Co w takim razie doprowadziło do tragedii?

Córka znaleziona martwa przy swoim ojcu

Petrit Lekaj robił wszystko, by jego córka miała szczęśliwe życie. 20-letnia dziewczyna była piękna i inteligentna. Jej rodzice byli deweloperami, więc mogli zapewnić Sabrinie bezpieczną przyszłość. Wydawało się, że ojciec Sabriny jest z niej dumny i z przyjemnością obserwuje, jak rozwija się jego córka. Jednak, któregoś razu miał dowiedzieć się czegoś niepokojącego.

Lekaj i jego córka wybrali się na przejażdżkę samochodem, jednak nie wrócili z niej do domu. Policja znalazła Sabrinę i jej ojca w pojeździe. Lekaj był ciężko ranny, natomiast 20-letnia dziewczyna już nie żyła. Dopiero później śledczy dowiedzieli się, co tak naprawdę stało się tego wieczoru. Matka Sabriny nie była w stanie pogodzić się z tą okrutną prawdą.

Kliknij "Następna strona", aby dowiedzieć się, dlaczego zginęła córka Lekaja

Zobacz także:

  1. Szczeniak owczarka niemieckiego z niezwykłymi oczami. Ich sekret jest banalny, efekt nieziemski
  2. Jaki znak zodiaku ma Wasze małżeństwo? Odpowiedź może zaboleć, nie wszyscy będą żyli długo i szczęśliwie
  3. Po 40-godzinnym porodzie położna spojrzała na matkę i zamarła. Miała do przekazania niebywałą informację

źródło: Mirror

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News