Lekarka zemdlała na widok zwłok 8-miesięcznej Ani dźgniętej 46 razy. Zabójca skazany na karę śmierci!

Córka
.
Wstecz

1 z 12

Dalej

Córka została brutalnie zamordowana. Ta makabryczna zbrodnia, której dopuściła się dwójka dorosłych w białoruskim Łuniniecu, wstrząsnęła wszystkimi. Po upływie niemal roku od zabójstwa 26-letnia Natalia K. i jej przyjaciel usłyszeli najwyższy możliwy wyrok za zamordowanie 8-miesięcznej Ani. Wezwana na miejsce lekarka zemdlała, gdy zobaczyła dziewczynkę. Ta historia sprawia, że aż włos jeży się na głowie.

Córka pewnego małżeństwa została brutalnie pobita i zamordowana. Niemowlę przeżyło prawdziwe piekło, zanim umarło w okropnych męczarniach. Liczba śladów na ciele dziewczynki sugeruje, że została wielokrotnie dźgnięta. Wyglądała tak, że lekarka wezwana na miejsce wypadku na jej widok zemdlała. Aż ciężko sobie wyobrazić, jakie katusze musiało cierpieć to dziecko.

Dziewczynka została znaleziona przez jednego ze swoich rodziców. Ojciec nie mógł uwierzyć własnym oczom, nie dopuszczał do siebie myśli, że jego partnerka mogła zrobić coś takiego z zimną krwią. Kobieta najprawdopodobniej w momencie, w którym doszło do tej tragedii, nie była trzeźwa. Na jej organizm oddziaływały środki odurzające, nic jednak nie usprawiedliwia tego, że dopuściła się tak bestialskiego zachowania.

Dwójka zamieszana w zbrodnię dopiero dziś usłyszała wyrok za morderstwo, którego dokonali. Ich kara była najwyższą z możliwych, ale nic niestety nie przywróci życia 8-miesięcznej dziewczynce. Razem z redakcją Pikio przedstawiamy szczegóły tej sprawy, które wielu mogą zaskoczyć. Sprawdź, jaki wyrok usłyszeli partnerzy w zbrodni.

Kliknij "Następna Strona" żeby dowiedzieć się więcej.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. 4 młodych mega znanych dziennikarzy TVP tragicznie zginęło. Umierali jeden po drugim
2. Wsypał proszek do pieczenia do butów. Efekt przeszedł wszystkie oczekiwania, 18 zadziwiających trików
3. Widok grobu Anny Przybylskiej w Święto Zmarłych odbiera mowę. Niebywałe
4. 30 najbardziej piorunujących zdjęć jakie istnieją. Nic mocniejszego nie zobaczysz

Następna strona