Rodzice weszli rano do pokoju córeczki i zamarli, dziecko zniknęło. Miesiąc później dostali telefon i zaczęli płakać

Autor Irmina Jach - 2 Listopada 2020

Córka pewnej pary zaginęła bez śladu. Rodzice, którzy weszli o poranku do pokoju dziecka, by je obudzić, przeżyli prawdziwy szok. Dziewczynka nie leżała w swoim łóżeczku tak jak zwykle. Przez miesiąc nie było o niej żadnych wieści. Gdy zadzwonił telefon, nadzieja odżyła. Niestety, chwilę później przyszedł czas na łzy.

Córka państwa Carterów była radosną, dziewiętnastomiesięczną dziewczynką i oczkiem w głowie swoich rodziców, którzy poświęcali jej każdą wolną chwilę. Nic nie zapowiadało, że w życiu szczęśliwej rodziny dojdzie do zatrważającej tragedii, która sprawi, że ich dom już nigdy nie będzie wyglądał tak, jak do tej pory.

Tragiczna, nagła śmierć uwielbianego aktora. Miał zaledwie 30 lat, wstrząsające doniesieniaTragiczna, nagła śmierć uwielbianego aktora. Miał zaledwie 30 lat, wstrząsające doniesieniaCzytaj dalej

Córka Carterów zaginęła w niewyjaśnionych okolicznościach

31 października 1977 roku był pozornie zwyczajnym dniem. Gdy nadszedł wieczór, rodzice, tak jak mieli w zwyczaju, położyli dziecko do łóżeczka znajdującego się w jego pokoju. Nie spodziewali się, że nie zobaczą jej żywej już nigdy później.

Następnego poranka matka, która przyszła obudzic małą Nimę Louise, zauważyła, że jej łóżko jest puste. Córka Carterów zniknęła w środku nocy z zamkniętego domu. Mimo że drzwi wejściowe pozostawały zabezpieczone, dziewczynki nie było w żadnym zakamarku.

Intensywne poszukiwania trwały przez miesiąc. Policja robiła wszystko, by odnaleźć maleńką dziewczynkę. W przypadku dzieci pierwsze godziny od zaginięcia są kluczowe. Tylko wtedy istnieją realne szanse na odnalezienie maleństwa żywego.

Niestety, wkrótce okazało się, że dziewiętnastomiesięczna córka pary nie żyje. Jej ciało odnaleziono w lodówce stojącej w starym, opuszczonym domu stojącym w rodzinnej miejscowości. Sekcja zwłok wykazała, że zmarła z powodu uduszenia.

Organy ścigania początkowo myślały, że sprawcami mrożącej krew w żyłach zbrodni mogli być rodzice dziewczynki. Niestety, statystyki jasno wskazują na to, że najmłodsi najczęściej padają ofiarami okrucieństwa z rąk swoich najbliższych.

Zarówno ojciec, jak i matka, zostali poddani testom na wykrywaczu kłamstw. Badanie potwierdziło, że żadne z nich nie było zamieszane w sprawę zaginięcia i śmierci Nimy Louise. W czasie, w którym doszło do tragedii rodzice przebywali na Halloweenowej imprezie. Dziecko pozostawało pod opieką niani.

Sprawa zaginięcia dziewiętnastomiesięcznej dziewczynki to jedna z najbardziej przerażających spraw kryminalnych wszechczasów. Funkcjonariusze długo próbowali wyjaśnić tę makabryczną tajemnicę. Gdy prawda ujrzała światło dzienne, wszyscy zamarli.

Kliknij "Następna strona", by dowiedzieć się, dlaczego zmarła córka Carterów

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pochowali kota w ogrodzie, chwilę później zobaczyli go w domu. Odkopali grób i nic nie zrozumieli, dopiero weterynarz zdradził im prawdę
  2. Dzień Wszystkich Świętych. Te gwiazdy odeszły w 2020 roku. Na zawsze pozostaną w pamięci kibiców (FOTO)
  3. Córka Marty Kaczyńskiej przekazała radosną nowinę. Nie mogła już ukrywać, ekscytacji nie ma granic
  4. Z ostatniej chwili: Prezydent przekazał przykre informacje. Nie żyje znany polityk
  5. Grób Anny Przybylskiej zapiera dech. Mało kto wie, że nie została pochowana sama
  6. Disney stworzyło robota, który wprawi Cię w zakłopotanie. Niesamowity realizm i przeszywające spojrzenie
  7. Przez wielu uważany jest za chwast. Tymczasem niesamowicie podkręca smak niedzielnego rosołu

Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Mirror

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News