Co robi syn Kory? Znane dzieci znanych rodziców

kora
instagram.com/sk8front
Poprzednia strona

1 z 11

Następna strona

Kora zapisała się na kartach historii polskiej muzyki dzięki swojemu talentowi i dokonaniom. Poza życiem estradowym, wspaniale sprawdzała się w roli matki. Urodziła dwoje dzieci. Pierwsze powitała na świecie w 1972 roku. Cztery lata później urodziła drugiego syna. Jak się okazuje, żaden z nich nie poszedł w ślady swojej mamy. Czym dzisiaj zajmują się synowie zmarłej na nowotwór piosenkarki? Czy pociechy innych znanych i lubianych również są gwiazdami? Zapraszamy do naszej galerii, w której poznacie odpowiedzi na te i na inne pytania.

Kora była niezwykle sławną piosenkarką. Z tego świata odeszła w 2018 roku. Podczas swojej kariery osiągnęła bardzo wiele, zarówno w życiu prywatnym jak i w życiu zawodowym. Doczekała się potomstwa, urodziła dwóch synów. Warto wspomnieć, że jej dzieci mają dwóch różnych ojców. Najpierw na świat przyszedł Mateusz, który był owocem jej związku z Markiem Jackowskich. Kilka lat później urodził się Szymon, którego ojcem jest Kamil Sipowicz.

Synowie zmarłej na raka wokalistki nie poszli jednak w jej ślady. Mężczyźni mają wiele pasji, ale szczególnie dobrze czują się w roli projektantów grafiki komputerowej. Jeden z nich miał nawet okazję pomóc Korze przy projektowaniu okładek do albumów.

Dzieci Kory są wybitnie zdolne i mimo że wykonują zawody różne od pasji swoich rodziców, to nadal są to zajęcia twórcze. To nie jedyna taka sytuacja w polskim show-biznesie. Wiele gwiazd ma równie zdolne dzieci, jak oni sami.  Jako przykład można wskazać Justynę Steczkowską, która również doczekała się syna, Leona. Chłopak olśniewa urodą, a internauci od dawna debatują, że powinien on pójść w stronę modelingu. Uważają, że powinien on lepiej wykorzystać swój wygląd i rozpocząć karierę co najmniej w show-biznesie. Leon wybrał jednak kompletnie inną drogę i poszedł w kierunku swojej największej pasji, kulinariów. 

Kolejną wschodzącą gwiazdą jest córka aktora Zbigniewa Zamachowskiego. Możemy go kojarzyć z takich filmów jak "Wiedźmin" czy "Zróbmy sobie wnuka". Obecnie jego pociecha również próbuje swoich sił w aktorstwie. Udało jej się zaliczyć całkiem dobry start, gdyż w 2016 roku zadebiutowała w produkcji Andrzeja Wajdy.

Znanych dzieci znanych rodziców jest znacznie więcej. Wśród nich znalazły się również takie nazwiska jak Kwaśniewska, Stuhr, Lis, Koterski czy Dowbor. Niektórzy są już dorośli i odnaleźli się w swoich wymarzonych zawodach. Inni dopiero rozpoczynają swoją karierę zawodową. Zapraszamy do naszej galerii, z której dowiecie się więcej o zajęciach pociech największych polskich gwiazd.

Kliknij "Następna strona"!

Następna strona