Na cmentarzu podczas pogrzebu Lipki nie dało się powstrzymać łez. Rozdzierające sceny

Cmentarz, pogrzeb Romualda Lipko
.
Reklama
Wstecz

1 z 10

Dalej

Rozrywające sceny na cmentarzu w czasie pogrzebu Romualda Lipki

Cmentarz na ulicy Lipowej w Lublinie wypełnili bliscy gwiazdora, który odszedł 6 lutego tego roku po długiej i wyczerpującej walce z chorobą. Nowotwór okazał się silniejszy, a lider Budki Suflera odszedł na zawsze. Fani, przyjaciele oraz rodzina nadal nie potrafią uwierzyć, że już nie ma go wśród nas. 

Cmentarz, na którym zostało złożone ciało Romualda Lipki, stał się dziś centrum smutku i łez, które zalewały policzki bliskich muzyka. Uroczystości pogrzebowe rozpoczęły się o 13:00. W sieci pojawiło się wiele relacji i zdjęć z ostatniej drogi gwiazdora, a także fotografii uwieczniających moment złożenia jego trumny do grobu. Widząc ten obraz trudno powstrzymać emocje. 

Przypominamy, że Romuald Lipko był współzałożycielem Budki Suflera, w której grał przez 40 lat. Błyskawicznie zjednał sobie grono wiernych fanów i, choć zespół usunął się w medialny cień, lider planował powrót już w połowie lutego tego roku. Niestety, nie udało mu się doczekać momentu, o którym tak bardzo marzył. Jeżeli chcesz zobaczyć więcej zdjęć z pogrzebu wielkiego króla polskiej estrady koniecznie zajrzyj dalej. 

Kliknij "Następna strona",  by zobaczyć poruszające zdjęcia. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Aktorka legendarnego serialu na TVP ma nowotwór w ostatnim stadium. Wystosowała poruszający apel do swoich fanów
  2. Porażające sceny na pogrzebie Romualda Lipki. Nikt nie spodziewał się wydarzeń, które nastąpiły
  3. We wraku samolotu znaleziono list Anny Jantar. Dopiero po latach ujawniono jego tragiczną treść

Następna strona