Myśleli, że jest w ciąży bliźniaczej. Lekarze pobledli, kiedy ujrzeli, co tak naprawdę miała w brzuchu

Ciąża wydawała się bliźniaczą
.
Reklama
Wstecz

1 z 9

Dalej

Wszyscy byli pewni, że urodzi bliźniaki

Ciąża to wyjątkowy okres w życiu każdej kobiety, a w szczególności tej, która wyczekuje przyjścia na świat swojego pierwszego maleństwa. 9 miesięcy badań, kompletowania wyprawki, ale przede wszystkim niecierpliwego oczekiwania dzidziusia i nadziei, by urodził się zdrowy. W obecnych czasach medycyna jest na tyle rozwinięta, że w zdecydowanej większości przypadków specjalistom udaje się trafnie określić oczywiście nie tylko płeć, ale również możliwe choroby, z którymi jeszcze nienarodzone maleństwo może się zmagać. To pozwala przyszłym rodzicom psychicznie przygotować się na ewentualne komplikacje. Mimo jednak wielu badań pewna para przeżyła ogromny szok, który na zawsze odmienił ich życie.

Ciąża Alexandry już na samym początku była zdiagnozowana przez lekarzy jako bliźniacza. Choć 23-letnia kobieta i jej równoletni narzeczony Antonio byli w sporym szoku, cieszyli się, że do ich synka dołączy aż dwójka rodzeństwa. Rozpoczęły się intensywne przygotowania, a radość mieszała się ze stresem, czy poradzą sobie z trójką małych dzieci. 

Wiedzieli jednak, że dopóki są dla siebie wzajemnym wsparciem uda im się przejść przez każdą kłopotliwą sytuację. Gdy udali się na kolejne badanie USG przeżyli jeszcze większy szok niż przy informacji o bliźniakach. Dzięki badaniu lekarzom udało się dostrzec coś, co wcześniej pominęli. W jednej sekundzie wszyscy pobladli, a specjaliści wyraźnie już wiedzieli, co tak naprawdę znajduje się w brzuchu Alexandry.

Kliknij "Następna strona", by poznać całą historię. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nastolatka chciała pojawić się na studniówce w spektakularny sposób. Przesadziła, ludzie nie mogli na nią patrzeć
  2. Codziennie gospodynie popełniają karygodne błędy. 8 naczyń pod żadnym pozorem nie wolno wkładać do zmywarki
  3. Kobiety potrafią przegiąć bardziej niż mężczyźni. 20 zdjęć z klubów nocnych, przedostatnie jest szczytem żenady

Następna strona