Kobieta przez 20 lat starała się o dziecko. Wkrótce po porodzie musiała podjąć najgorszą decyzję

Ciąża
Facebook.com Dirtbag2011
Wstecz

1 z 7

Dalej

Kobieta przez 20 lat starała się o dziecko. Wkrótce po porodzie musiała podjąć najgorszą decyzję

Ciąża kobiety była medycznym cudem, z niecierpliwością czekała nie dziecko 20 lat. W końcu jej syn pojawił się na świecie, a 39-latka nie mogła powstrzymać ogarniającej ją radości. Niestety, niedługo po porodzie wydarzyła się ogromna tragedia, a matka musiała podjąć najtrudniejszą decyzję w swoim życiu. 

Ciąża to piękny okres dla wielu kobiet, które przeżywają go radośnie, oczekując przyszłego potomka. 39-letnia Tammy Ireson marzyła o dziecku przez 20 lat. Kiedy w końcu udało jej się zajść w ciążę, nie mogła powstrzymać szczęścia, ale przepełniał ją również ogromny strach. Tak długo czekała na wymarzonego potomka, że była pełna nadziei i planów, choć kolejne badania nie dawały optymistycznych wyników. W pewnym momencie lekarz zaproponował jej aborcję, jednak nie zgodziła się na takie rozwiązanie.

Kiedy przyszedł dzień porodu, Tammy była niespokojna, ale udało jej się urodzić synka - Wilbera. Wraz z mężem Markiem nie mogli powstrzymać radości, kiedy powitali chłopca na świecie. Niestety, niedługo po porodzie doszło w szpitalu do okropnej tragedii. Tammy musiała podjąć najtrudniejszą decyzję w życiu. To był dla niej prawdziwy horror, o którym wciąż nie może zapomnieć. 

By zobaczyć, co stało się w szpitalu, kliknij "Następna Strona"

Zobacz także:

  1. 60-latka poszła do fryzjera, ale aż tak dużej zmiany się nie spodziewała. Fryzura odjęła 20 lat, prawdziwa petarda
  2. Pies nie poznał swojej pani po kilku miesiącach rozłąki. Kiedy widzi się jego reakcję, łzy same ciekną z oczu
  3. Pół pies - pół kot. Ludzie na całym świecie szaleją za niezwykłym szczeniakiem
  4. Ależ różnica, słynny polski aktor poślubił 60 lat młodszą kobietę. Spotkała ich tragedia, nie są jedyni
Następna strona