W ciąży kładła sobie na brzuch szczątki swoich nieżyjących dzieci. Powód jest powalający

Ciąża
.
Wstecz

1 z 8

Dalej

Ciąża dla wielu kobiet jest czymś, czego wyczekują z niecierpliwością. Wiadomość o tym, że spodziewają się dzidziusia, jest najlepszym, co je w życiu spotkało. Według wielu macierzyństwo jest pięknym etapem w życiu. Ta kobieta długo nie mogła nacieszyć się swoimi pociechami, kiedy jednak okazało się, że spodziewa się kolejnego dziecka, robiła coś, co wprawiło wszystkich w osłupienie. Powód rozrywa serce.

Ciąża była dla niej najlepszym, co spotkało ją w ciągu ostatnich lat. Kiedy dowiedziała się, że w jej brzuchu rośnie mały człowiek, nie mogła w to uwierzyć. Tego szczęścia nie dało się opisać. Wciąż jednak pamiętała o jej tragicznie zmarłych pociechach, których prochy kładła na swoim brzuchu. Bliscy nie mogli zrozumieć, dlaczego tak robi, jednak powód, który im podała, powala na kolana.

Kilka lat wstecz, kiedy Boże Narodzenie było coraz bliżej, młoda Erin Weaver podjęła decyzję, która na zawsze zmieniła jej życie w koszmar.

Jej ówczesny, agresywny partner, Mark Fregia, pewnego dnia zapytał, czy może wybrać się z dziećmi na świąteczne zakupy. Kobieta miała pewne obawy, jednak zdecydowała się pozwolić mężczyźnie, dla pewności postanowiła jechać razem z nimi. Wtedy jeszcze nie przypuszczała, jak wielka tragedia i trauma spotka ją za kilkadziesiąt minut.

Jej syn miał wtedy zaledwie sześć lat, a jego młodsza siostra Dealina zaledwie dwa. Na początku podróży kobieta zorientowała się, że jej partner zachowuje się bardzo podejrzanie. W pewnym momencie, zamiast kierować się do centrum miasta, gwałtownie skręcił w kierunku autostrady. To, co wydarzyło się później, mrozi krew w żyłach.

Kliknij Następna Strona, żeby dowiedzieć się, co się stało i dlaczego kobieta na swoim brzuchu kładła prochy zmarłych dzieci.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. 10 zdjęć, których po żadnym pozorem nie powinno się wrzucać na portale społecznościowe. Nr 8 to największy obciach
2. Zobacz, jakie fryzury będą prawdziwym hitem w 2020 roku. Zapisz się do fryzjera teraz i olśniewaj modnym uczesaniem przed innymi
3. Łysy, zaniedbany pies już tak nie wygląda. Jego metamorfoza powala na kolana, wygląda jak inny zwierzak
4. Traktują psy jak zabawki i je oszpecają. Wyglądają śmiesznie, ale są krzywdzone
 

Następna strona