Była w ciąży przez 14 lat. Zdjęcia wprawiają w osłupienie

Ciąża przez 14 lat
.
Wstecz

1 z 7

Dalej

Była w ciąży przez 14 lat

Ciąża to niezapomniany czas w życiu każdej kobiety tym bardziej, jeśli na świat ma przyjść jej pierwsze maleństwo. Wówczas wszytko wywraca się do góry nogami - zmieniają się priorytety, dobro własne odchodzi na dalszy plan, a euforia łączy się z przerażeniem. Gdy jednak dziecko jest już z rodzicami, wszystko zmienia się jeszcze bardziej, a to, co jeszcze kilka dni temu było zmartwieniem, teraz jest już zupełnie nieważne, a niektóre zagadki są po prostu oczywiste. Wiele świeżo upieczonych mam ze wzruszeniem wspomina okres ciąży i porodu, wyznając, że było to dla nich najpiękniejsze przeżycie. Tymczasem ciążowa historia pewnej kobiety zwala z nóg.

Ciąża od zawsze była największym marzeniem Susanne, która już jako nastolatka poczuła macierzyński instynkt i zapragnęła być matką. Nie podejrzewała, że gdy jej pragnienie się ziści, w ciąży będzie aż przez 14 lat. Historia rodziny Radfordów jest zaskakująca i znana na całym świecie. 

Choć niektóre kobiety nie są zadowolone ze swoich ciążowych krągłości, szczególnie w trzecim trymestrze, kiedy czują się coraz gorzej, Susanne znosiła to przez kilkanaście lat i aż trudno uwierzyć, że bez najmniejszego problemu dała radę. Szczęśliwa i dumna mama może być motywacją dla innych pań, które właśnie spodziewają się maleństwa. Tymczasem media obiegają wprawiające w osłupienie zdjęcia Radfordów. Aż trudno uwierzyć, jak dziś wygląda życie Susanne i jej męża. Jeśli chcesz poznać historię pary koniecznie zajrzyj dalej. 

Kliknij "Następna strona", by dowiedzieć się więcej. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Dopiero po czasie wyszło na jaw. Wstrząsające kulisy rozstania Piotra i Justyny Żyłów
  2. Razem zrzucili niemalże 150 kilogramów. Powalające zdjęcia, rekordziści zachwycają
  3. Usiadła na brzegu basenu i doprowadziła innych do szału. Nie mieści się w głowie co zrobiła
Następna strona