Kiedy właścicielka była w ciąży, kotka zaczęła się dziwnie zachowywać. Po narodzinach dziecka stało się coś niebywałego

Ciąża
Facebook / Liel Ainmar Assayag
Wstecz

1 z 8

Dalej

Kiedy właścicielka była w ciąży, kotka zaczęła się dziwnie zachowywać. Po narodzinach dziecka stało się coś niebywałego

Ciąża kobiety była dla zwierzaka zupełnie nowym doświadczeniem. Kotka bardzo przywiązała się do właścicielki, która zabrała ją ze schroniska i otoczyła troskliwą opieką. Kiedy kobieta spodziewała się dziecka, jej kot zaczął się bardzo dziwnie zachowywać. Po porodzie wydarzyło się coś niezwykłego.

Ciąża to wyjątkowy czas w życiu kobiety. Narodziny potomka potrafią wywrócić całe dotychczasowe życie do góry nogami. Noworodek wymaga wiele uwagi i nieustannej opieki, co może być trudne dla starszego rodzeństwa albo pupila, którzy mogą poczuć się odrzuceni i zapomniani. Ich zazdrość o czas poświęcany nowemu członkowi rodziny może spowodować wiele kłopotów.

Liel Ainmar Assayag adoptowała swoją kotkę ze schroniska i stworzyła jej dom pełen miłości i troski. Zwierzę zostało nazwane Panda, ze względu na swoje umaszczenie. Pupil bardzo przywiązał się do właścicielki, były właściwie nierozłączne. Kot podążał za kobietą niemal krok w krok, dlatego kiedy Liel dowiedziała się, że spodziewa się dziecka, była pełna obaw w jaki sposób jej ukochana kotka zareaguje na nowego członka rodziny.

W czasie ciąży kobiety zwierzę zaczęło się zachowywać w niezwykły sposób, a tuż po narodzinach dziecka stało się coś zaskakującego. Kobieta była w szoku, tego się nie spodziewała po swojej ukochanej kotce.

By zobaczyć, co wydarzyło się w czasie ciąży Liel, kliknij "Następna Strona"

Zobacz także:

  1. Dwa znaki zodiaku oszaleją jutro przez nową miłość. Horoskop walentynkowy może sporo namieszać
  2. Porażające kulisy pogrzebu Lipki ujawnione. Ksiądz w pewnym momencie chwycił za mikrofon, jego słowa obezwładniły wszystkich
  3. Ręce opadają, szkoda gadać. 10 najbardziej żenujących zdjęć z komunii, numer 9 przechodzi ludzkie pojęcie
  4. Miliony Polaków jedzą go codziennie, konsekwencje mogą być opłakane w skutkach. Eksperci biją na alarm i nie pozostawiają złudzeń
Następna strona