Wszyscy byli przekonani, że jest w ciąży. W jej brzuchu zamiast dziecka znaleźli okropną rzecz

Ciąża
Jest Pozytywnie
Reklama
Wstecz

1 z 8

Dalej

Wszyscy byli przekonani, że jest w ciąży. W jej brzuchu zamiast dziecka znaleźli okropną rzecz

Ciąża to pierwsze co przychodziło na myśl po spojrzeniu na tę kobietę. 35-latka miała ogromny brzuch, wyglądała, jakby za chwilę miała urodzić. Prawda była jednak zupełnie inna - zamiast dziecka, lekarze znaleźli w jej brzuchu okropną rzecz. Tego nikt się nie spodziewał. 

Ciąża jest błogosławieństwem dla wielu kobiet. Przyszłe matki powinny w tym okresie dbać o swoje zdrowie i dobre samopoczucie po to, aby zapewnić rozwijającym się w ich łonie dzieciom jak najlepsze warunki. Jednak ta 35-latka nie świeciła przykładem. Kobieta była przez wiele lat uzależniona od alkoholu. Brytyjka przez 5 lat pracowała jako barmanka, w tym czasie spożywała nawet 3 butelki wina dziennie. Alkohol był dla niej rozrywką i formą odskoczni od życia. Nawet nie spostrzegła się, kiedy niewinna zabawa zmieniła się w styl życia i groźne uzależnienie. Dlatego, kiedy znajomi zobaczyli jej ogromny brzuch, byli w szoku. Nikt nie spodziewał się, że kobieta zajdzie w ciążę. Obawiali się o zdrowie dziecka, które rosło w jej zniszczonym organizmie.

35-latka miała ogromny brzuch, wyglądała jakby była w ostatnim miesiącu ciąży. Ustępowano jej miejsca w komunikacji miejskiej i przepuszczano w kolejkach. Wszyscy byli przekonani, że w jej brzuchu rośnie dziecko. Prawda okazała się jednak zupełnie inna. Lekarze odkryli coś szokującego, tego nikt się nie spodziewał. Żadnego dziecka tam nie było.

By zobaczyć, co znajdowało się w brzuchu kobiety, kliknij "Następna Strona"

Zobacz także:

  1. Wielki smutek na weselu. Noworodek zmarł po kilkunastu godzinach walki przez zachowanie jednego z gości
  2. Grażyna Torbicka nigdy nie doczekała się dzieci. Wiadomo dlaczego, bardzo dobitne
  3. Można tylko współczuć. Halinka ze "Świata według Kiepskich" przeżyła wielkie tragedie, mało kto o nich wiedział
  4. Mężczyzna żyje z matką pod jednym dachem i we wszystkim jej pomaga. Kobieta nie żyje od wielu lat, zdjęcia wywołują ciarki

Następna strona