Bajecznie prosty przepis na sernik z 3 składników. Rozpływa się ustach, prawdziwa gratka dla łasuchów

Ciasto dosłownie rozpływa się w ustach
pixabay.com congerdesign
Wstecz

1 z 7

Dalej

Ciasto dosłownie rozpływa się w ustach

Ciasto idealnie dopełni popołudniową kawę lub herbatę w gronie znajomych czy też rodziny. Sernik robi się tylko z trzech składników. To minimum produktów, poświęconego czasu, za to maksimum przyjemności dla podniebienia.

Sernik należy do jednych z najpyszniejszych ciast. Nie ma osoby, która nie pokusiłaby się o kawałek tego wypieku. Jednak wiele osób doskonale wie, że aby zrobić to wyśmienite ciasto, należy poświęcić nieco więcej czasu. Błąd - dzięki przepisowi, który zawiera tylko trzy składniki, przygotowanie i upieczenie ciasta nie będzie już tak czasochłonne. Udowodniła to pewna blogerka.

Przepis wcale nie jest skomplikowany, stanowi idealną alternatywę dla tradycyjnego wypieku, który potrafi "wymęczyć" w kuchni większość gospodyń. Potrzebne będą jedynie jajka, serek i mleko.

Kliknij "Następna strona", aby poznać dokładną listę składników oraz kolejne kroki w tworzeniu niebiańskiego deseru. Weekend już blisko, warto wykorzystać przepis.

Zobacz także:

  1. Kociak cierpi z powodu tajemniczej choroby. Nie mieści się w głowie, co z nim zrobiła właścicielka
  2. Małgorzata Ostrowska-Królikowska straciła męża po ponad 30 latach. Prawda na temat ich związku powala
  3. Najlepsze role Pawła Królikowskiego. Stworzył wiele niezapomnianych postaci, wielka strata dla polskiej kinematografii
  4. Najlepszy przepis na kotlety mielone, niebo w gębie. Dwa popularne składniki sprawią, że mięso jest niebywale delikatne i soczyste

Źródło: Chwile słoneczne

Następna strona