Przepyszne ciasto zrobisz w 30 minut! Potrzebujesz tylko 3 składników, prosty przepis zawsze się udaje

Ciasto składa się jedynie z trzech składników
youtube.com/Smaczny.tv
Reklama
Wstecz

1 z 12

Dalej

Ciasto składa się jedynie z trzech składników

Ciasto wykonane według instrukcji zawartych w galerii zaspokoi żądzę słodkości nawet u osoby, której podniebienie jest bardzo wybredne. Najważniejsze, że składa się tylko z trzech składników - smak jest nieziemski, a portfel jeszcze za to podziękuje.

Ciasto idealnie sprawdzi się jako dodatek do porannej kawy, herbaty z zaproszonymi gośćmi lub szybki deser na romantyczny wieczór. Warto mieć na uwadze to, że zbliżają się święta. Rodzina będzie rozanielona - poza tradycyjnymi sernikami, babami i makowcami na stole pojawi się coś nowego i bardzo ciekawego.

Trzyskładnikowe ciasto jest banalne w przygotowaniu i można je zrobić z pomocą dzieci lub wnuków. Zapewne ucieszą się, że mogą mieć wkład w pracę w kuchni, a na koniec będą mogły w nagrodę zjeść kawałek deseru. To wyjątkowo bezpieczne zajęcie - malce się nie pokaleczą, ciężko też zepsuć tak prosty przepis. Najlepiej zrobić dwie sztuki takiego ciasta - bardzo szybko znika z blachy.

Aby wykonać ciasto wystarczy zaopatrzyć się w 450 g gotowego ciasta francuskiego - jest łatwo dostępne i można znaleźć je w każdym supermarkecie. Niezastąpiona będzie też słodka śmietanka 33% w ilości 450 ml oraz 200 g skondensowanego mleka słodzonego zagęszczonego. Te składniki zapewnią sukces i setki pochwał.

Kliknij "Następna strona", aby poznać cały proces.

Zobacz także:

  1. Chciały same obciąć sobie włosy, teraz nie mogą przestać płakać. Totalnie się oszpeciły, lepiej nie popełniajcie tego samego błędu!
  2. Jest jedną z najpiękniejszych kobiet świata. Dzięki urodzie poślubiła miliardera, jej urok powalił go na kolana
  3. Tylko 1% ludzi dostrzega co jest nie tak na tych zdjęciach. 7 wbija w fotel
  4. Niezwykle precyzyjny horoskop tybetański. Mówi wszystko o twoim charakterze i tym, co ukrywasz głęboko w sobie

Źródło: YouTube

Następna strona