Połączyła tylko dwa składniki, a po kilku minutach miała gotowy przepyszny deser. Przepis robi prawdziwą furorę

Ciasto
YouTube / Smaczny.tv
Reklama
Wstecz

1 z 8

Dalej

Połączyła tylko dwa składniki, a po kilku minutach miała gotowy przepyszny deser. Przepis robi prawdziwą furorę

Ciasto jest banalnie proste i szybkie w wykonaniu, każdy sobie z nim poradzi. Wystarczą tylko dwa składniki, które niemal każdy ma w swojej kuchni, by upiec niezapomniany i pyszny deser. Goście będą błagać o przepis, a ty zabłyśniesz jako świetny gospodarz. 

Nie każdy ma smykałkę do wypieków. Choć niektórzy są świetnymi kucharzami i potrafią przygotować niezwykle smaczne i wykwintne dania, to upieczenie ciasta może stanowić dla nich nie lada wyzwanie. Na szczęście istnieje przepis, dzięki któremu nawet zupełny laik może zaskoczyć swoich domowników lub gości niezwykle pysznym deserem, który dosłownie rozpływa się w ustach. 

Jeśli goście zdecydują się wpaść bez zapowiedzenia, to ciasto będzie świetnym ratunkiem. Wystarczą dwa proste składniki, które znajdują się niemal w każdej kuchni, by przygotować ten pyszny i niezwykle szybki deser, który na pewno zaskoczy wszystkich swoim wspaniałym smakiem. Jeśli masz w domu jajka i cukier, możesz od razu zabrać się do roboty. Ciasto jest niezwykle lekkie i puszyste, a dodatek sosu czekoladowego sprawi, że będzie wyglądać i smakować jeszcze lepiej. 

By zobaczyć, w jaki sposób przygotować pyszne ciasto z dwóch składników, kliknij "Następna Strona"

Zobacz także:

  1. Wielki smutek na weselu. Noworodek zmarł po kilkunastu godzinach walki przez zachowanie jednego z gości
  2. Grażyna Torbicka nigdy nie doczekała się dzieci. Wiadomo dlaczego, bardzo dobitne
  3. Można tylko współczuć. Halinka ze "Świata według Kiepskich" przeżyła wielkie tragedie, mało kto o nich wiedział
  4. Mężczyzna żyje z matką pod jednym dachem i we wszystkim jej pomaga. Kobieta nie żyje od wielu lat, zdjęcia wywołują ciarki

Następna strona