Wszyscy byli w błędzie ws. koronawirusa w Polsce? Epidemiolog zdradził niepokojące fakty

Choroba rozwija się w niezwykłym tempie.
Unsplash Free To Use Sounds
Wstecz

1 z 8

Dalej

Choroba została przeanalizowana przez badacza.

Choroba, którą wywołuje koronawirus jest coraz lepiej zbadana. Nie da się ukryć, że eksperci z całego świata starają się jak najlepiej ją poznać. Ostatnia wypowiedź epidemiologa wywołała spory niepokój u wielu osób. Przedstawił on fakty, które stawiają pandemię w nowym świetle.

Pandemia, którą wywołał koronawirus, zmywa sen z powiek ludziom na całym świecie. Utrudnienia życia codziennego trwają już w Polsce kilka tygodni. Jednak możliwe, że jeszcze trochę przyjdzie nam poczekać na powrót do normalności. W tym czasie naukowcy starają się poznać jak najlepiej zagrożenie.

ZOBACZ TAKŻE: Babcia poradziła wnuczce, żeby spaliła liść laurowy w domu. Efekt okazał się niesamowity, zaraz zapaliła drugi

Małopolski epidemiolog Rafał Mostowy zdecydował się na przeanalizowanie danych dotyczących zakażeń i zgonów, które wywołała choroba. Stworzył on model matematyczny, którego wyniki mogą wywołać niemałą konsternację. Zgodnie z wyliczeniami koronawirus mógł znajdować się w naszym kraju o wiele wcześniej niż nam się wydawało. Jednak najbardziej przytłaczający wniosek, do którego doszedł epidemiolog, może przyprawić o ciarki. 

Kliknij przycisk "Następna strona" i dowiedz się do jakich wniosków doszedł badacz.

Zobacz także:

  1. Żona Małysza opublikowała niezwykłe zdjęcie z mężem. Szybko je usunęła, ale w sieci nic nie ginie
  2. Większość z nas popełnia szereg błędów. Grożą większym niebezpieczeństwem zarażenia
  3. Rodzina padnie z wrażenia. Sekretne triki na idealny rosół są banalnie proste, a efekt piorunujący
  4. Kulisy Szkoły z TVP porażają. Jedna z nauczycielek przerwała milczenie

Źródło: Fakt24

Następna strona