Pamiętacie 2-letniego chłopca, który wypalał 2 paczki dziennie? Po latach wygląda zupełnie inaczej, oszałamiające zdjęcia

chłopiec
dailymail
Reklama
Wstecz

1 z 11

Dalej

Dwa lata i dwie paczki dziennie

Chłopiec z Indonezji zdobył internetową popularność, gdy w 2010 roku w sieci pojawiły się jego zdjęcia. Aldi Rizal miał wtedy dwa lata i walczył nie tylko z groźnym nałogiem, ale i z otyłością. Informacje o dziecku, które wypala dwie paczki papierosów dziennie, obiegły cały świat i stały się przyczyną wielu dyskusji na temat palenia niepełnoletnich osób. 

Jak doszło do tego, że chłopiec, który ma zaledwie dwa lata, zmaga się z otyłością i pali więcej niż przeciętny palacz? W Indonezji, z której mały pochodzi, panuje taka bieda, że jego rodzice nie mieli innego wyjścia, jak tylko podawać mu papierosy, żeby chłopczyk nie odczuwał głodu.

Kiedy w sieci pojawiły się zdjęcia dwulatka na małym rowerku z papierosem w ręce, lekarze na całym świecie złapali się za głowę. Nikt nie mógł zrozumieć, dlaczego ten chłopczyk pali. Pediatrzy bili na alarm, tłumacząc, że 40 papierosów dziennie dla dziecka w fazie rozwoju jest najgorszym z możliwych pomysłów. 

Na pomoc chłopcu przyszli urzędnicy, którzy zaniepokojeni przyzwoleniem rodziców na palenie dwulatka, postanowili podjąć interwencję. 

Kliknij Następna strona, by dowiedzieć się, jakie były dalsze losy Aldiego.

źródło: jestpozytywnie

ZOBACZ TAKŻE:
1. Nigdy nie wyrzucaj łupin po cebuli i skórek po ogórkach. Są nadzwyczaj cenne
2. Przepyszne ciasto zrobisz tylko z 3 składników! Będzie puszyste i delikatne, w sam raz nawet dla wybrednych gości
3. Podstępna zagadka logiczna pokaże, czy jesteś inteligentny. Tylko 5% społeczeństwa umie ją rozwiązać
4. W worku znaleźli zjawiskową suknię ślubną sprzed 69 lat z załączonym listem. Treść nie mieści się w głowie
 

Następna strona