Chłopiec stał w tłumie, od tyłu zaszedł go mężczyzna. Chwilę później słychać było tylko krzyki, wszystko się nagrało

Chłopiec w tłumie
youtube.com/USAToday
Reklama
Wstecz

1 z 7

Dalej

Nikt się tego nie spodziewał

Chłopiec stał w tłumie, niczego się nie spodziewając. Nagle między ludźmi pojawił się mężczyzna, który zaszedł go od tyłu. Kiedy podszedł do niego nagle ludzie zaczęli krzyczeć. Wszystko się nagrało.

Każdy chłopiec i każda dziewczynka wymaga mnóstwa uwagi, zwłaszcza w miejscach publicznych. W dzisiejszych czasach rodzice są bardzo wyczuleni na zjawisko pedofilii, dlatego każdy dorosły, który nagle zaczepia dziecko w miejscu publicznym, budzi podejrzenia. To wideo pokazuje jednak nieco inną historię.

Chłopiec pojechał ze swoją mamą do Disneylandu. Aby uwiecznić to wydarzenie mama malca postanowiła zrobić mu kilka zdjęć. gdy synek stał na środku palcu wśród tłumu ludzi, nagle w kadrze pojawia się specyficznie ubrany mężczyzna. Widać, że idzie prosto w stronę malca, a ten niczego się nie spodziewa. Gdy w końcu do niego dociera, cały plac zapełnia się krzykami przechodniów. 

Aby zobaczyć, jak skończyło się spotkanie chłopca z dorosłym zobacz kolejne slajdy. Historia jest absolutnie poruszająca, na pewno niejedna osoba uroni łzę oglądając ją do końca. 

Kliknij "Następna strona", aby zobaczyć, co się wydarzyło na placu.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Kobiety potrafią przegiąć bardziej niż mężczyźni. 20 zdjęć z klubów nocnych, przedostatnie jest szczytem żenady
  2. Myśleli, że jest w ciąży bliźniaczej. Lekarze pobledli, kiedy ujrzeli, co tak naprawdę miała w brzuchu
  3. Codziennie gospodynie popełniają karygodne błędy. 8 naczyń pod żadnym pozorem nie wolno wkładać do zmywarki

Następna strona