12-latek bawił się z kolegami na trampolinie. Nagle urwała się sprężyna, zdjęcia tylko dla ludzi o nerwach ze stali

Chłopiec
YouTube / SWNS
Reklama
Wstecz

1 z 6

Dalej

12-latek bawił się z kolegami na trampolinie. Nagle urwała się sprężyna, zdjęcia tylko dla ludzi o nerwach ze stali

Chłopiec nie spodziewał się, że zwykła zabawa z kolegami może skończyć się dla niego tak dramatycznie. Podczas skakania na trampolinie jedna ze sprężyn urwała się i wystrzeliła prosto w 12-latka. Lekarze w szpitalu przyznali, że pierwszy raz w życiu widzieli coś takiego. 

Chłopiec nie mógł przewidzieć, że popularna rozrywka skończy się dla niego w tak dramatyczny sposób. Okazuje się, że skakanie na trampolinie, choć uważane za świetną zabawię i ćwiczenie ruchowe niemal dla wszystkich grup wiekowych, może być bardzo niebezpieczne. Według statystyk, w samych Stanach Zjednoczonych, co roku ponad 100.000 dzieci trafia na Szpitalny Oddział Ratunkowy po wypadku na trampolinie. 

Jamie Quinlan, jak często w czasie wolnym, zwołał kolegów z sąsiedztwa i razem poszli poskakać na jego przydomowej trampolinie. Nagle 12-latek wpadł na pomysł, który wtedy uznał za szczególnie zabawny. Namówił znajomych, by wszyscy na raz skoczyli na trampolinę. Niedługo później zrozumiał, że nie był to najlepszy sposób na zabawę. 

Chłopak poczuł nagły ból w plecach. Jedna ze sprężyn wyskoczyła z miejsca, poszybowała w jego kierunku z ogromną prędkością i wbiła się w jego ciało. Miał dużo szczęścia, choć na początku sprawa wyglądała naprawdę groźnie. Lekarze uratowali mu życie, ale niewiele brakowało, by niewinna zabawa skończyła się tragicznie. Medycy przyznali, że nie widzieli jeszcze takiego przypadku. Historia Jamie'ego obiegła cały internet, a zdjęcia z jego wypadku mrożą krew w żyłach.

By zobaczyć, co przydarzyło się 12-latkowi, kliknij "Następna Strona"

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wtopa i skandal z Zenkiem w roli głównej. TVP się wycofało, teraz próbuje wszystko naprawić
  2. Gwiazdy TVP i Polsatu powinny siedzieć? Wymigały się od kary, a przestępstwa jakie popełniły porażają
  3. Olśniewająca uroda córki Adama Małysza. Karolina zmieniła się nie do poznania, zdjęcia zapierają dech w piersiach

Następna strona