5-latek zadzwonił na policję, zgłosił zaginięcie mamy, która "poszła do nieba". Reakcja policjanta jest powalająca, wyciska łzy

chłopiec mama policjant śmierć
Youtube/Kingston Technology
Wstecz

1 z 6

Dalej

5-latek zadzwonił na policję, zgłosił zaginięcie mamy, która "poszła do nieba". Reakcja policjanta jest powalająca, wyciska łzy

5-letni chłopiec zadzwonił na policję, by zgłosić zaginięcie mamy, która poszła do nieba. Na początku policjant myślał, że to żart. Gdy zrozumiał, co się dzieje, natychmiast zareagował. To, co zrobił, jest nie do opisania. Niesamowicie wzruszająca historia, na której podstawie nakręcono film. 

Gdy chłopiec zadzwonił na policję, by zgłosić zaginięcie swojej mamy, policjant był w szoku. Chłopiec tłumaczył, że mama poszła do nieba, a on chce, by ją odnaleziono. Początkowo policjant był pewny, że ktoś robi sobie głupie żarty. Po chwili zrozumiał jednak, że to zagubiony chłopiec, który nie rozumie, co się stało. Postanowił jak najszybciej zareagować. To, co zrobił, wyciska łzy z oczu. Niesamowita historia. 

Chłopiec miał zaledwie 5 lat, gdy stracił matkę, nie rozumiał, co się dzieje. Gdy tata wytłumaczył mu, że poszła do nieba, nadal był zagubiony. Postanowił więc zadzwonić na policję, by zgłosić zaginięcie ukochanej mamy. Gdy policjant to usłyszał, zalał się łzami. Wiedział, że musi jakoś zareagować, nie mógł przestać myśleć o chłopcu, który tęskni za mamą.

Kliknij Następna strona, by dowiedzieć się, co zrobił policjant.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pokazał zdjęcia krągłej żony w bikini. Gdy zobaczyła, jak je podpisał, nie mogła powstrzymać łez
  2. Zakradli się z kamerą do domu pogrzebowego. Gdy zobaczyli, co jest w środku, prawie rzucili się do ucieczki
  3. Wielki strajk w Warszawie, ludzie wyszli na ulice. Wstrząsające sceny w stolicy
  4. Ich 6-letni syn nagle zaczął tyć w niekontrolowany sposób. Lekarz nie miał wątpliwości, zdradził porażającą prawdę

Źródło: Webniusy

Następna strona