Rówieśnicy zgotowali chłopcu piekło, bo miał zeza i okulary. Teraz nie jest już im do śmiechu na jego widok

dziecko z zezem
facebook/Toni Mahfud
Reklama
Wstecz

1 z 12

Dalej

Mały chłopiec z wadą wzroku

Chłopiec, który w dzieciństwie doświadczył prześladowania ze strony rówieśników, zaskoczył cały świat. Wiele wyśmiewanych dzieci nie radzi sobie z dorosłością. Ofiary szkolnych dręczycieli często są mniej pewne siebie, chwiejne, nierzadko uciekają się do samobójstwa. Przypadek Toniego Mahfuda, który dzielnie znosił szykany swoich kolegów, daje nadzieję wszystkim poniżanym i maltretowanym uczniom.

Toni Mahfud stał się obiektem kpin już jako kilkulatek. Chłopiec od urodzenia miał widoczną wadę wzroku. Nie udało mu się ukryć zeza za okularami korekcyjnymi. Niewiarygodnie jasny kolor jego oczu przyciągał wzrok uczniów na szkolnych korytarzach. Toni starał się schodzić z drogi agresorom, ale unikanie prześladowców w niczym mu nie pomogło. W końcu mały chłopiec zbuntował się przeciwko okrutnym rówieśnikom. Ich szykany zbywał milczeniem, nie reagował na zaczepki i wyzwiska. Każdą drwinę ignorował z godnością. Dzięki temu udało mu się stworzyć swoiste perpetuum mobile - chłopiec czerpał siłę ze swojego oporu. 

Prywatnie spełniał się w sztuce. Latami ćwiczył rysunek i grafikę. Wytrwałość i upór zaprowadziły go na upragnione studia artystyczne. W końcu Toni z dumą odebrał wymarzony dyplom uczelni wyższej. Nie był to jednak jedyny sukces chłopaka. Z czasem jego oryginalny wygląd stał się wyjątkowym atutem. Dzięki swoim wyszydzanym niegdyś oczom Mahfud został popularnym influencerem z Instagrama.

Dzisiaj Toni ma 24 lata. Jego niezwykle regularne, pociągające rysy i hipnotyczne, jasne oczy znalazły swoich amatorów na całym świecie. Niepozorny chłopiec przepoczwarzył się w obiekt westchnień tysięcy kobiet. Młody mężczyzna realizuje się w pracy artystycznej i obok własnych portretów postuje własne grafiki i rysunki. Jego potrzeba samodoskonalenia pozostaje niezaspokojona - Toni wciąż ćwiczy swoją mistrzowską rękę, by osiągnąć jeszcze większą perfekcję w portretowaniu świata. Jego profil na Instagramie ma już niemal 3,5 milionów fanów!

Nie wszyscy wierzą w oryginalność portretów modela. Wielu komentujących zarzuca mu korzystanie z programów do obróbki zdjęć. Odporność na nienawiść, którą Toni zdobył jeszcze jako chłopiec, pozwala mu na ignorowanie zarzutów. Jedyną odpowiedzią dla zazdrosnych komentatorów są jego fotografie z dzieciństwa, które mężczyzna regularnie wrzuca na swoje profile społecznościowe. W ten sposób udowadnia, że nic w jego wyglądzie nie jest sztuczne.

Kliknij "następna strona", by prześledzić zaskakującą metamorfozę mężczyzny o lodowatym spojrzeniu - jego oczy na prawdę hipnotyzują!

ZOBACZ TAKŻE:

1. Kot ugniata Cię łapkami? W ten sposób chce Ci przekazać ważną wiadomość
2. Żona po ostrej awanturze uciekła z domu zostawiając męża z dziećmi. Po 2 dniach dostała od niego taki list, że aż się popłakała
3. Mężczyzna od 66 lat żyje w przedziwnej maszynie. Większość ludzi nie ma pojęcia o jej istnieniu i prawdziwym przeznaczeniu

źródło: webniusy

Następna strona