Nieuleczalna choroba zamienia życie chłopca w piekło. Z jego skórą dzieją się porażające rzeczy

Chłopiec nazywany jest "człowiekiem-wężem"
SWNS
Reklama
Wstecz

1 z 8

Dalej

Chłopiec nazywany jest "człowiekiem-wężem"

Chłopiec cierpi na bardzo rzadką chorobę genetyczną, która sprawia, że przez rodzinę i mieszkańców jest nazywany "człowiekiem-wężem". Jego skóra narasta, wysycha, pęka i swędzi.

Kiedy chłopiec przyszedł na świat, jego mama nie mogła uwierzyć w to, jak wygląda. Dziś 10-letni Jagannath mieszkający w Indiach musi zmagać się ze krytycznymi spojrzeniami obcych i trudnościami dnia codziennego. Przez swoją skórę nie jest w stanie normalnie funkcjonować.

Wrodzona rybia łuska blaszkowata - brzmiała diagnoza lekarzy. Statystycznie choroba pojawia się raz na 200 tysięcy narodzin. Jest trudna do wykrycia na poziomie badań USG oraz badań połówkowych.

Niestety, 10-latek nie ma możliwości skorzystać z droższych leków i specjalnych zabiegów, które mogłyby zniwelować doskwierający mu ból. Jego tata pracuje na polu ryżowym i nie zarabia dużo, a jego mama zajmuje się domem.

- Serce mi pęka, gdy patrzę, jak mój syn cierpi. Jeszcze gorsze jest to, że nie mogę mu pomóc - mówi cały we łzach Prabhakar Pradhan.

Kliknij "Następna strona", aby zobaczyć jak wygląda chłopiec i z czym musi się zmagać. Jego ciało pokryte jest łuskami, nie może samodzielnie funkcjonować.

Zobacz także:

  1. Pola Raksa rzadko wspomina o swoim małżeństwie. Wiele wycierpiała przez męża, dziś mało kto pamięta jej dramat
  2. Kobieta od 3 lat nie myła włosów szamponem. Efekt jest piorunujący
  3. Długo ukrywali swoje choroby przed całym światem. Wielu z nich podzieliło los Boczka i Ferdka z Kiepskich
  4. Niewiarygodne. Tak wygląda grób Pawła Adamowicza dokładnie rok po jego śmierci, łzy same napływają do oczu

Źródło: Wprost

Następna strona