Więzienie, porzucona ciężarna kobieta i śmierć. Media przemilczały, co wydarzyło się po "Chłopakach do wzięcia"

kadr programu "Chłopaki do wzięcia"
kadr programu "Chłopaki do wzięcia"
Wstecz

1 z 12

Dalej

Nieznane historie bohaterów

Program "Chłopaki do wzięcia" wzbudził spore emocje wśród widzów, gdy stacja Polsat wyemitowała pierwszy odcinek paradokumentu. Założeniem show jest pomoc bohaterom w znalezieniu drugiej połówki. Uczestnicy pochodzą ze wsi, najczęściej ich wolny czas wypełnia praca w gospodarstwie i imprezy z kolegami. 

Czy program "Chłopaki do wzięcia" rzeczywiście odmienił ich życie? Wielu widzów zadaje sobie dziś to pytanie, choć bowiem o dalszych losach niektórych z nich media mówią naprawdę wiele, wciąż nie brakuje uczestników, o których zrobiło się po prostu cicho. Perypetie bohaterów dostarczały fanom dokumentu wiele emocji - zarówno tych pozytywnych jak i negatywnych, a miłosne wzloty i upadki przeżywali razem z nimi. 

Tymczasem portal Party.pl postanowił skontaktować się z jednym z twórców programu, Jerzym Morawskim, który zdradził, jak potoczyły się dalsze losy chłopaków. Historie bywają naprawdę różne, a zakończenia są niestety nie tylko szczęśliwe, ale i tragiczne. Nie w sposób oczywiście nie wspomnieć o wstrząsających doniesieniach, które nie tak dawno obiegły media na temat śmierci jednego z uczestników. Roman zwany "Napoleonem" miał zaledwie 31 lat i jak podano, najprawdopodobniej zmarł na zawał serca. Kolejne doniesienia z życia pozostałych bohaterów rodziły ogromne poruszenie w opinii publicznej, a jeśli chcesz poznać je wszystkie koniecznie zajrzyj dalej. 

Kliknij "Następna strona", by poznać historie bohaterów 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Chcieli mieć małe szczeniaki, odebrało im mowę gdy zobaczyli co z nich wyrosło. Psy giganty są prawdziwe
  2. Zdjęcia córki Adama Małysza mogą wielu przerazić. Ma bardzo dziwny talent, nie każdemu się spodoba
  3. Nagła śmierć dwóch uczestników Chłopaków do wzięcia wstrząsnęła widzami. Niewielu już o nich pamięta, a byli pozytywnymi ludźmi
Następna strona