Cała prawda o "Chłopakach do wzięcia" wyszła na jaw. Uczestnik zdradził, co dzieje się za kulisami programu, fani nie mieli pojęcia

Chłopaki do wzięcia za kulisami
kadr programu "Chłopaki do wzięcia"
Wstecz

1 z 6

Dalej

Uczestników "Chłopaków do wzięcia" ujawnił prawdę o programie

"Chłopaki to wzięcia" to program, który okazał się wielkim hitem. Widzom spodobały się perypetie z życia kawalerów, mieszkających na wsi. Codzienny trud i doskwierająca samotność uczestników programy dostarczały widzom wielu emocji.

Program "Chłopaki do wzięcia" cieszy oko widzów już od blisko 8 lat. Pierwszy odcinek wyemitowano 7 października 2012 na kanale Polsat Play i od tego momentu, dzięki stale rosnącej grupie fanów, stacja może sukcesywnie realizować kolejne sezony. Odbiorcom bardzo podoba się naturalność uczestników, otwarcie dzielących się swoimi problemami z życia codziennego. Każdy z nich marzy tylko o jednym - poznać kobietę życia i zaznać odrobinę miłości. Bohaterowie nie należą do osób, które dzięki udziałowi programie stają się celebrytami i brylują na ściankach. Tych mężczyzn cechuje skromność.

Fani niewiele jednak wiedzą o tym, jak wygląda sam proces powstawania "Chłopaków do wzięcia" i jak przedstawia się to wszystko, co jest przez kamerę nieuchwytne. W rozmowie z portalem Skierniewice.naszemiasto.pl, jeden z uczestników zdecydował się ujawnić całą prawdę zza kulis. Tego widzowie się nie spodziewali. 

Kliknij "Następna strona", by poznać prawdę o "Chłopakach do wzięcia". 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Za suknię ślubną zapłaciła mniej niż za dżinsy, a i tak olśniewała. Była tak spłukana, że poprosiła gości o niebywałą rzecz
  2. Jako "mała miss" podbiła serca widzów. Niewiarygodne, jak dzisiaj wygląda
  3. Tak smakowały tylko najlepsze lody z dzieciństwa. Do ich zrobienia potrzebujesz tylko dwóch składników  
Następna strona