Dziewczyna Szczeny z "Chłopaków do wzięcia" przerwała milczenie. Światło dzienne ujrzała powalająca prawda o ich dziecku

Autor Mateusz Sidorek - 5 Maja 2020

"Chłopaki do wzięcia" to program, w którym jedną z najgłośniejszych par byli Asia i Szczena. Joanna Wielocha i Ryszard Dąbrowski szybko stali się jednymi z najbardziej popularnych uczestników show. Chociaż na ich wspólnym zdjęciu, które na facebookowym koncie opublikował Szczena, wyglądają na zadowolonych, nie zawsze tak było.

Zobacz także: Wielu Polaków będzie mogło niedługo zrzucić maseczki? Na biurku ministra pojawiła się nowa opcja

Każdy widz programu "Chłopaki do wzięcia" wie, że relacja między Joanną a Rafałem bardzo często była trudna. Oboje przechodzili wzloty i upadki. Niestety porażki zdarzały im się dużo częściej, niż szczęśliwe chwile. Niedawno Asia postanowiła opowiedzieć o kilku sytuacjach, które przez widzów zostały odebrane zupełnie inaczej. Wyznanie dotyczy jej ciąży i dziecka ze Szczeną.

Kontrowersje w programie "Chłopaki do wzięcia"

Program "Chłopaki do wzięcia" jednak przyniósł Asi i Rafałowi nie tylko rozgłos. Głównie za sprawą pewnego odcinka. Chociaż Asia prawdopodobnie się tego nie spodziewała, wielu widzów po zobaczeniu jednego z fragmentów, uznało, że kobieta nie jest zbyt inteligentna. Jej słowa został jej wytknięte i wielokrotnie były przytaczane przez internautów.

Uczestniczka programu "Chłopaki do wzięcia" postanowiła raz na zawsze wyjaśnić publiczności, co tak naprawdę wydarzyło się na planie, zanim doszło do kompromitującego nagrania. Takiego wyznania prawdopodobnie nie spodziewał się nikt. Po tej wypowiedzi wiele osób spojrzy na Joannę Wielochę z nieco innej perspektywy. Okazuje się, że kobieta mogła być nie tylko manipulowana, ale i przeżyła tragedię.

Kliknij "Następna strona", aby poznać kulisy programu "Chłopaki do wzięcia"

Zobacz także:

  1. Syn bawił się z 2 kolegami, teraz jest ciężko ranny. Mama ostrzega innych rodziców, niech sprawdzą telefony dzieci
  2. Tajemny przepis kucharzy na powalający rosół. Sekretem jest jeden składnik, o którym nikt by pomyślał
  3. 5 znaków zodiaku o niebywałej urodzie. Ciężko się im oprzeć, wszyscy tracą dla nich głowę
  4. Rutkowski ujawnia porażającą prawdę o poszukiwaniach Kacperka. Bardzo ostre słowa o policji i sądzie

źródło: Popularne.pl

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News