Skandaliczna zbiórka zakończyła się spektakularną klapą. Zdjęcia Szczeny z "Chłopaków do wzięcia" wstrząsnęły fanami

Chłopaki do wzięcia
Facebook.com Ryszard Szczena Dąbrowski
Wstecz

1 z 9

Dalej

1.

Udział w "Chłopakach do wzięcia" przyniósł Ryszardowi Dąbrowskiemu sporą rozpoznawalność. Szczena, gdyż takim pseudonimem posługuje się mężczyzna, jakiś czas temu zdecydował się na zorganizowanie zbiórki pieniężnej. Często słyszy się, że anonimowi ludzie poruszeni historią osób proszących o wsparcie finansowe decydują się na wpłaty na cel wyznaczony przez organizatora, a dzięki nawet małym datkom przekazywanym przez sporą liczbę osób, udaje się osiągnąć cel. Niestety bohater "Chłopaków do wzięcia" nie należał do grona tych szczęśliwców.

Szczena chciał zebrać kwotę skromnych 20 tysięcy złotych, lecz niestety nawet nie zbliżył się do górnej granicy. W dniu zakończenia zbiórki pochwalić się mógł wpłatami opiewającymi na kwotę jedynie 150 złotych, a pod adresem Ryszarda pojawiło się wiele oskarżeń oraz wątpliwości czy ewentualnie zebrane pieniądze przeznaczyłby później na obiecany remont. Ten zdecydował się wprost odpowiedzieć na wszystkie zarzuty i obiecał, że w żadnym wypadku nie ma szans na to, aby darowizny przeznaczone zostały na zakup alkoholu. Pomimo wielkiej klapy odniesionej w trakcie zbiórki, Szczena nie zrezygnował ze swoich pragnień. Na swoim Facebooku zamieścił zdjęcia, które wstrząsnęły obserwatorami.

Kliknij "Następna strona", aby dowiedzieć się więcej na temat tej sprawy

Zobacz także:

  1. Poszła do fryzjera przykryć siwe włosy. Zrobił zupełnie inną rzecz, popatrzyła w lustro i nie wytrzymała
  2. Mąż Dominiki Gwit nagrał jej kąpiel w jeziorze i wrzucił do sieci. Porażające sceny i komentarz
  3. Polskie gwiazdy zrozpaczone widząc swoje emerytury. Żal ściska serce, gdy widzimy, kto nie dostaje nawet 1000 złotych
  4. Chłopak podarował jej na urodziny najpiękniejszego pieska. 6 dni później już nie żył

Źródło: Styl.fm

Następna strona