Były chłopak kazał oblać jej przepiękną twarz kwasem. Pokazała drastyczne zdjęcia swoich ran tuż po napadzie

Chłopak oblał jej twarz kwasem
screen/gazeta/
Reklama
Wstecz

1 z 6

Dalej

Były chłopak kazał jej oblać twarz kwasem. Pokazała swoje drastyczne zdjęcia tuż po napadzie

Były chłopak zgotował jej potworny los i to z nieprawdopodobnego powodu. Nim doszło do tragedii, niemal każdego dnia zbierała mnóstwo komplementów pod swoim adresem, a panowie wciąż wodzili za nią wzrokiem. Wystarczyło jednak kilka chwil, by wszystko zmieniło się o 180 stopni i z jednej z piękniejszych kobiet stała się odrażającą, według wielu, osobą. Jedno jednak się nie zmieniło - wszyscy wciąż na nią patrzą, ale tym razem na ich twarzach maluje się obrzydzenie i zaskoczenie. Pełna żalu do byłego ukochanego postanowiła pokazać, jak wyglądała jej twarz niedługo po ataku. 

Modelka Katie Piper była przekonana, że związek z Danielem Lynchem będzie czymś wspaniałym, jednak szybko przekonała się, że to najgorszy człowiek, na jakiego mogła trafić. Już po dwóch tygodniach znajomości mężczyzna zgotował jej niewyobrażalne piekło gwałcąc i bijąc w hotelu. Katie była przerażona jego zachowaniem, ale nie podejrzewała, że to dopiero początek jej dramatu, z którym zostanie już do końca życia. 

Wszystko miało miejsce w 2008 roku, gdy zadecydowała o rozstaniu z Danielem. Chłopak wpadł w szał i nie docierało do niego, że właśnie został rzucony. Szybko obmyślił plan zemsty, który odcisnął ogromne piętno na modelce. Mężczyzna kazał swojemu koledze oblać ją kwasem. 

Cała twarz Piper została poparzona i mimo szybkiej interwencji lekarzy, którzy ostatecznie przeprowadzili aż 40 operacji, już na zawsze zostanie pokryta licznymi bliznami. Katie była załamana, a sytuacji nie poprawiały nieprzyjemne komentarze, które słyszała pod swoim adresem. 

Musiało minąć wiele lat, by nauczyła się żyć ze świadomością, że już nigdy nie będzie wyglądać tak, jak przed felernym wieczorem. Na Instagramie postanowiła opublikować zdjęcia, które zrobiła niedługo po tragedii. Internauci byli wstrząśnięci widokiem, jednak ostatecznie podziwiali Katie za jej odwagę i siłę, którą zbudowała na przestrzeni 11 lat. 

Pod każdą zamieszczoną przez nią fotografią pojawiło się wiele słów wsparcia i miłych opinii, które bez wątpienia podniosły ją na duchu. 

Kliknij "Następna strona", by zobaczyć wyjątkowo drastyczne zdjęcia, jak wyglądała twarz dziewczyny, tuż po oblaniu kwasem

Następna strona