Chłopak stworzył listę 5 ubrań, które musi nosić jego dziewczyna, inaczej ją zostawi. Internautki są oburzone

Chłopak stworzył listę 5 zasad ubioru dla swojej dziewczyny
Unsplash/Milan Popovic
Reklama
Wstecz

1 z 7

Dalej

Chłopak stworzył listę 5 zasad ubioru dla swojej dziewczyny

Chłopak wręczył swojej dziewczynie kartkę, na której wypisał jaki ubiór jest dla niej odpowiedni, a jaki nie. Jego partnerka, jeżeli nadal chce nią pozostać, musi się dostosować do jego zaleceń. I to nie jest żart.

W serwisie Reddit pojawił się wpis chłopaka, który właśnie czegoś takiego dokonał. Był on przekonany, że mężczyźni poprą go w jego fantastycznym pomyśle. Niestety zamiast reakcji panów masowo pojawiły się wpisy kobiet, które oburzyła postawa chłopaka.

Dziewczyny są przekonane, że nie ma on prawa wymagać takich rzeczy od swojej partnerki. Każdy ma prawo do swojego stylu, a osoba która jest w związku nie jest z drugą osobą przez to jak ona wygląda, ale przez to jakim jest człowiekiem.

Wpisy internautek są pokrzepiające dla dziewczyny twórcy tej krótkiej listy. Polecają jej pożegnanie się z chłopakiem, który nie szanuje jej prawa do wyboru i wprowadza "śmieszne" zasady. Na swoją obronę chłopak napisał, że jeżeli partnerka ma jakiekolwiek zastrzeżenia do ubioru swojego partnera to również powinna go o tym poinformować.

Kliknij "Następna strona", aby poznać pierwszą zasadę.

 

[view-gallery id=393222]

źródło: papilot

Następna strona