Chiński horoskop miłosny 2019: Czy w Roku Świni znajdziesz szczęście? Zapowiada się obiecująco!

Autor Weronika Szatkowska - 2 Stycznia 2019

Chiński Nowy Rok rozpocznie się 5 lutego 2019 roku i według chińskiej astrologii będzie Rokiem Świni. Przewiduje się, że będzie to rok szczęścia i pomyślności. Jakie są prognozy dla związków miłosnych poszczególnych znaków zodiaku? Wszystkich ciekawych przyszłości swoich miłosnych relacji zapraszamy do naszej galerii zawierającej horoskop miłosny na 2019 dla każdego.

Lata Świni to: 1923, 1935, 1947, 1959, 1971, 1983, 1995, 2007 i 2019. W przeciwieństwie do uniwersalnego Nowego Roku, obchodzonego 1 stycznia, chiński Nowy Rok nie ma jednej ustalonej daty. Różnią się one w zależności od chińskiego kalendarza księżycowego, ale zazwyczaj przypadają na dzień między 21 stycznia a 20 lutego w kalendarzu gregoriańskim. Jak długo trwa festiwal? Większość ludzi w Chinach ma co najmniej siedem dni wolnych od pracy, w tym trzydniowe święta państwowe oraz poprzednie i następne weekendy. Ostatnie dwa lata nie były zbyt korzystne dla Chińczyków, dlatego też są oni tak podekscytowani prognozami na rok 2019.

Świnia symbolizuje bogactwo i hojność. Osoby urodzone pod tym znakiem są często zdystansowane i trudno się do nich zbliżyć. Jednak gdy już przebrnie się przez tę barierę, Świnia może stać się niesamowitym przyjacielem. Ponadto Świnie mogą być doskonałymi partnerami biznesowymi. Uwielbiają relaks i zawsze starają otaczać się lojalnymi ludźmi.

Chińskie znaki zodiaku przypisuje się zgodnie z rokiem, w którym się urodziliśmy, w odróżnieniu od europejskiego horoskopu, który zależny jest od dnia i miesiąca urodzenia.

Rok 2019 zwiastuje karierę i dostatek. Osoby, które bały się otworzyć swoją firmę, powinny teraz to zrobić. To dobry moment na inwestycję i zarabianie dużych pieniędzy. Przyszłość zawodowa jest niezwykle obiecująca. Producenci, rzemieślnicy, nauczyciele, pracownicy socjalni i naukowcy są w tym roku wyjątkowo uprzywilejowani. Wszystkie ich wysiłki nie pójdą na marne.

Rok Świni to też rok pełen miłości. Niezależnie od obecnej sytuacji w swoim związku wiele osób zauważy poprawę. Musimy ufać sobie, podążać za intuicją. Osoby samotne mają szansę spotkać bratnią duszę. Pary powinny umacniać swoje uczucia. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy horoskop miłosny dla poszczególnych znaków chińskiego zodiaku.

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News