Cała prawda o żonie Sławomira. Bulwersujące fakty

sławomir
Youtube.com/Pogórze24.pl
Wstecz

1 z 12

Dalej

Sławomir to wschodząca gwiazda estrady i samozwańczy "Król rock polo". Gwiazdor nie rusza się bez swojej wybranki Kajry, czyli Magdaleny Kajrowicz. Kim tak naprawdę jest partnerka Sławomira? Przedstawiamy szokujące fakty dotyczące żony temperamentnego wokalisty.

Sławomir od kilku lat szturmuje polski rynek muzyczny swoimi niekonwencjonalnymi pomysłami. Jak się okazało, muzyk od lat przygotowywał się do hucznego wejścia w rodzimy show-biznes i grywał w Chicago dla Polonii. Przebywając w Stanach Zjednoczonych, nie oczekiwał, że znajdzie tam miłość życia. Chciał odpocząć po swoim koncercie w jednym z barów. Ujrzał wtedy piękną kelnerkę i od razu postanowił ją poderwać. Wpierw próbował dogadać się po hiszpańsku. Kobieta nie wiedząc, o co chodzi, przyniosła mu pierogi ruskie i wtedy zrozumiał, że też pochodzi z Polski.

Magdalena Kajrowicz od momentu poznania Sławomira wiedziała, że to z nim będzie do końca życia. Od początków jego kariery mu towarzyszy. Wspólnie występują w teledyskach i na scenie. Kajra śpiewa i swoją prezencją ubarwia huczne występy. Razem zajmują się muzyką, piszą teksty i komponują. Pobrali się w 2011 roku. Wspólnie udali się na piękną podróż poślubną do Tajlandii i mają syna Kordiana.

Niewiele osób zna ich prawdziwą przeszłość. To jedyna historia ich poznania, która krąży po Internecie. Zarzuca się im kłamstwo i zmyślone historie. Taka właśnie jest ich koncepcja artystyczna. Nie od dziś wiemy, jaką gwiazdą jest Sławomir i jak osiągnął sukces. Jego historia jest oczywiście zmyślona i istnieje na to wiele dowodów. Swoją postawą Sławomir mówi dosadnie, że nie warto brać wszystkiego na poważnie. Wraz z małżonką doskonale pokazują, że duży dystans do siebie i świata popłaca i jest kluczem do sukcesu.

Magdalena Kajrowicz jest równie tajemniczą postacią co jej mąż. Co robiła w Stanach Zjednoczonych? Jakie studia skończyła? W rzeczywistości mają z mężem bardzo podobną historię. Odpowiedź na te pytania znają jedynie nieliczni. Wspólnie z redakcją Pikio, przygotowaliśmy szokujące fakty dotyczące małżonki króla rock polo, Sławomira. Te informacje wgniatają w fotel.

Kliknij "Następna strona".

Następna strona