Kobiety, którym brwi wymknęły się spod kontroli. Te dwie to pikuś, ostatnia po prostu powala

Brwi
webniusy
Wstecz

1 z 23

Dalej

Brwi, które wymknęły się spod kontroli

Brwi razem z rzęsami tworzą oprawę oka. Nasze oczy to jedna z pierwszych części naszej twarzy, na której rozmówca skupia uwagę. Podczas spotkań, osoby rozmawiające ze sobą, często koncentrują się na nich przez dłuższą chwilę. Nic dziwnego, że zarówno kobiety, jak i mężczyźni tak bardzo koncentrują się na tej części twarzy, jeżeli chodzi o pielęgnację i przeróżne zabiegi medycyny estetycznej. 

W przypadku pielęgnacji brwi, sprawa wygląda na skomplikowaną, choć wcale taka nie jest. Jeżeli panie nie chcą się decydować na depilację brwi w domu, mogą zasięgnąć pomocy specjalistki. Dobrze wyszkolona kosmetyczka jest w stanie tak wyregulować brwi, by pasowały do twarzy i nie zaburzały jej rysów.

Niestety wiele pań, które nigdy nie powinny chwytać za pęsetę, decydują się na samodzielne eksperymentowanie ze swoim wyglądem w domowym zaciszu. Z brwiami jest dokładnie tak samo, jak z włosami - odrosną. Tylko w przypadku włosów, obcięcie ich będzie mniej rzucało się w oczy, niż nietrafiona stylizacja brwi. 

Zdjęcia przedstawione w galerii pokazują, jak ważne jest, by oddawać się w ręce specjalistek, jeżeli chodzi o wygląd naszej twarzy. Krzywdy, które wyrządzimy sobie za sprawą nieodpowiedniej regulacji, są odwracalne, ale to długotrwały proces. Ostatnie zdjęcie jest najbardziej przerażające w całej galerii, kobieta, która zdecydowała się na taką stylizację musi jej głęboko żałować. 

Kliknij Następna strona, by zobaczyć najgorzej wyregulowane brwi. 

 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Przerażający wypadek skoczka w Kuusamo. Runął z wysokości przez ogromny podmuch wiatru
  2. Horoskop na grudzień: kilku znakom zodiaku grozi niebezpieczeństwo
  3. 9 produktów, które pomagają w walce z depresją lepiej niż drogie leki z apteki. 7. zjesz z wyjątkową przyjemnością

źródło: Facebook

Następna strona