Przykre doniesienia o Bożenie Dykiel, fani drżą z obaw. Chodzi o jej zdrowie

Autor Irmina Jach - 17 Lipca 2020

Bożena Dykiel zadebiutowała aktorsko przed blisko pięcioma dekadami. Od tej pory jest stale obecna w polskim show-biznesie. Na swoim koncie ma niezliczoną ilość ról filmowych, teatralnych i serialowych. Nie ma osoby, która nie widziałaby jej występów w produkcjach takich jak "Alternatywy 4" i "Na Wspólnej". Mimo, że aktorka wkrótce będzie obchodziła swoje 72. urodziny, nie zwalnia tempa i wciąż jest bardzo aktywna zawodowo. Okazuje się, że intensywna praca może negatywnie odbijać się na jej zdrowiu. Fani drżą z obaw.

Bożena Dykiel postrzegana jest jako osoba bardzo energiczna i żywiołowa. Przez większość życia lubiła nakładać na siebie wiele obowiązków, a współpracownicy śmieli się, że dosłownie nie umiała usiedzieć w miejscu. Niestety, problemy zdrowotne, które pojawiły się przed laty, wpłynęły na temperament aktorki. Dwa lata temu, podczas pracy na planie "Na Wspólnej" gwiazda straciła przytomność. Okazało się, że nagłe zasłabnięcie nie było spowodowane zwyczajnym przemęczeniem.

Bożena Dykiel była świadoma tego, że ma wadę serca, ale nigdy nie troszczyła się o swoje zdrowie tak, jak powinna. Pracowała całymi tygodniami, nierzadko po dwanaście godzin dziennie. Niedokształcona zastawka serca sprawiała, że jej mózg był niedotleniony. Mimo tego aktorka zmuszała swój organizm do pracy na najwyższych obrotach. Gdy po zasłabnięciu usłyszała, że konieczna będzie operacja, zamarła.

Kliknij "Następna strona", by poznać najnowsze doniesienia na temat Bożeny Dykiel

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Genialny sposób na komary, będziesz dla nich niewidzialny. Kosztuje grosze, chemia z apteki się nie umywa
  2. Mama schowała podsłuch w plecaku syna. W domu odsłuchała nagranie i zalała się łzami
  3. Wiemy, jakie imiona da dzieci są najpopularniejsze w 2020. Nie do wiary, co wybierali rodzice
  4. Serial uwielbiany przez wszystkich Polaków. Pamiętacie aktorów, którzy wcielili się w główne role?

Źródło: Pomponik

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News