Ich usta wyglądają jak mordki kreta. Nowa moda w zabiegach botoksem, kuriozalna i niesmaczna

Botoks zmienił kształt ich ust
Instagram
Wstecz

1 z 12

Dalej

Botoks zmienił kształt ich ust

Botoks wykorzystały do upiększenia swoich ust. Czy wyszło im to na dobre, czy też nie - kwestia gustu. Internauci z przerażeniem obserwują nowy trend, za którym szaleją kobiety. Tego nie da się odzobaczyć.

Botoks w dzisiejszych czasach używany jest m.in. do powiększania ust, modelowania twarzy, usuwania zmarszczek, a nawet leczenia nadpotliwości lub bruksizmu. Medycyna estetyczna daje ogromne pole do popisu, a te kobiety zepsuły swój wygląd na własne życzenie.

W tym roku, całkowicie niedawno, pojawił się trend nazywany "wavylips", czyli falujące usta. Na pierwszy rzut oka nie przypominają jednak fal - internauci śmieją się do rozpuku, ponieważ kojarzą im się jedynie z pyszczkiem kreta.

Powiększanie ust jest odwracalne i istnieje możliwość usunięcia toksyny z danej części ciała. Kosztuje to jednak o wiele więcej niż sam zabieg powiększania i zmieniania kształtu ust. Nie wiadomo, czym kierują się kobiety, które zdecydowały się na wavylips, lecz wiadomo już, że moda nie przebiła się do obowiązujących trendów.

Polskie salony kosmetyczne na szczęście nie mają takiego zabiegu w ofercie, trend raczej zdobywa popularność na wschodzie, szczególnie w Rosji. W galerii znajduje się 10 zdjęć "krecich ust", nigdy sobie tego nie róbcie.

Kliknij "Następna strona", aby zobaczyć nową, przerażająca modę na powiększanie i zmienianie kształtu ust.

Zobacz także:

  1. Zrzuciła 95 kg w 1,5 roku. Nawet własna matka nie mogła jej rozpoznać, totalna metamorfoza
  2. Istnieją koty większe od psów, ledwo można je podnieść. 10 niewiarygodnych zdjęć, 8 i 9 odbierają mowę
  3. 16 lat temu gwiazdor hitowego serialu Polsatu zginął tragicznie. Dziś jego córka olśniewa urodą
  4. Zdjęcia są druzgocące. Dagmara Kaźmierska oszpeciła twarz, pokazała jak wyglądała

Źródło: Instagram

Następna strona