Poszedł do dentysty z bólem zęba. Dentysta prześwietlił mu szczękę i złapał się za głowę, dawno nie widział nic podobnego

Ból zęba nie dawał mu spokoju
BMJ Military Healh
Wstecz

1 z 6

Dalej

Dentysta prześwietlił mu szczękę i złapał się za głowę

Ból zęba może spędzać sen z powiek i to dosłownie. Chyba każdy zgodzi się, że nie istnieje żadna bardziej uporczywa dolegliwość niż właśnie ból zęba, przez co odechciewa nam się dosłownie wszystkiego. Ponadto, taki problem może skutkować również innymi dolegliwościami, jak np. ból głowy, osłabienie, a w niektórych przypadkach nawet gorączka. Choć niektórym ból zęba może towarzyszyć od kilku dni, a niekiedy nawet kilku tygodni, nie wszyscy decydują się na wizytę w gabinecie dentystycznym. Dlaczego? Podobne zabiegi nie należą do najprzyjemniejszych, zatem niektórzy przeciągają wizytę w nieskończoność, by tylko oszczędzić sobie dodatkowego bólu. Podobne zachowanie może jednak nieść za sobą o wiele gorsze skutki. 

Ból zęba długo nie dawał 37-latkowi spokoju. Mężczyzna nie zdecydował się mimo to na niezwłoczną wizytę u dentysty mając nadzieję, że problem sam minie. Należy pamiętać, że problemy z uzębieniem mogą pojawić się o wiele wcześniej niż ból, zatem gdy i on się pojawia powinno być to dla każdego sygnałem, że sprawa już jest bardzo poważna, a przeciąganie leczenia tylko ją pogorszy. 37-latek najwyraźniej nie zdawał sobie z tego sprawy, wciąż odkładając w czasie wizytę u dentysty. 

Gdy jednak pojawił się obrzęk, a ból stawał się coraz bardziej nie do zniesienia, a nawet utrudniał mu codzienne funkcjonowanie, udał się po pomoc do specjalisty. Lekarz natychmiast zlecił wykonanie zdjęcia RTG, a gdy spojrzał na wynik nie mógł uwierzyć własnym oczom. Koniecznie zajrzyj dalej, by dowiedzieć się, z czym tak naprawdę zmagał się mężczyzna. 

Kliknij "Następna strona", by poznać historię 37-latka. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Ostra krytyka spadła jak grom z jasnego nieba. Zenek Martyniuk może się załamać
  2. Nikt nie miał pojęcia, do czego można wykorzystać sól kuchenną. Trik numer 9 jest wręcz genialny
  3. Niewyobrażalne sceny podczas finału Sanatorium miłości. Polały się łzy, nawet Marta Manowska nie wytrzymała
Następna strona