Brzuch 18-latka zaczął dziwnie rosnąć. Niebywałe, co lekarze z niego wyciągnęli, chirurdzy aż pobledli

Autor Klaudia Bochenek - 23 Maja 2020

Ból brzucha był już nie do zniesienia. 18-latek z dnia na dzień marniał w oczach, uskarżał się na niemożliwe do opisania dolegliwości. Kiedy trafił do szpitala i zajęli się nim lekarze, gorzka prawda wyszła na jaw.

Zobacz także: Agnieszka spojrzała na paragon za hotel i pobladła. Zobaczyła porażający napis, od razu sięgnęła po telefon

18-latek już od dłuższego czasu źle się czuł. Nie miał apetytu lub jadł bardzo mało, wymiotował, pojawiły się biegunki - przez to wszystko mocno schudł, nie miał na nic siły. Rodzina szybko znalazła odpowiedni szpital oraz specjalistów, którzy się nim zajmą. Przede wszystkim należało wykonać prześwietlenie klatki piersiowej oraz jamy brzusznej. Lekarze początkowo nie wierzyli w to, co widzą. Podczas operacji namacalnie przekonali się, że ich podejrzenia są słuszne - znalezisko zszokowało nie tylko ich, ale także rodzinę, a chłopak nie mógł uwierzyć, że od urodzenia normalnie z tym funkcjonował.

Kliknij "Następna strona", aby dowiedzieć się, jak potoczyły się losy 18-latka. Takich przypadków na całym świecie było zaledwie ok. 200.

Zobacz także:

  1. Genialne triki, dzięki którym sprzątanie staje się przyjemnością. Nigdy już nie będziesz robić inaczej
  2. Podczas porodu lekarz złapał się za głowę, a pielęgniarki zaniemówiły. Widok, którego nigdy nie zapomną, mamy zdjęcia
  3. Porwali ich syna, gdy miał 2 lata. 32 lata później porażająca prawda wyszła na jaw, finał sprawy wyciska łzy z oczu
  4. Nauczycielka uwiodła i wykorzystała 14-latka. Skandaliczna reakcja wstrząsnęła polską miejscowością

Źródło: Daily Mail

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News