Bracia bliźniacy ożenili się z siostrami bliźniaczkami. Zdjęcia ich dzieci powalają, niebywałe!

Dwie pary bliźniąt
YouTube/worldnewstube2
Reklama
Wstecz

1 z 6

Dalej

Dwie pary bliźniąt

Bliźniaki jeszcze do niedawna stanowiły jedynie rzadkie przypadki. Dzisiaj coraz częściej możemy spotkać osoby, które mają w swojej rodzinie takie niespodzianki. Występowanie w rodzinie bliźniąt jest uwarunkowane genetycznie. Jeżeli u was się do tej pory nie pojawiły, są nikłe szanse na to, że jeszcze kiedyś się narodzą, a to ogromna strata. 

W tej historii mamy nietypowy przykład bliźniąt, a nawet dwóch par bliźniąt. Zwykłe rodzeństwo nie mogło by zrobić czegoś tak nietypowego, ale i intrygującego. 

Bliźniaki mężczyźni i bliźniaczki kobiety

Co roku odbywają się zjazdy bliźniąt. Pary z całego świata mają się szansę poznać, porozmawiać ze sobą, podzielić się swoimi doświadczeniem i - jak się okazało w tej historii - zakochać. Podczas jednego z takich zjazdów pojawiły się dwie pary bliźniąt jednojajowych. Mężczyźni byli identyczni, dokładnie tak samo, jak kobiety. Oczywiście tylko z wyglądu, ale jednak.

Diane i Darlene poznały się z Craigiem oraz Markiem i od razu się zauroczyli w sobie. Diane z Markiem, a Darlene z Craigiem zakochali się w sobie. Pomimo tego, że zarówno mężczyźni, jak i kobiety byli do siebie łudząco podobni, to bez zwątpienia nowo powstałe pary doskonale wiedziały, w kim się zakochały.

Miłość kwitła, aż w końcu pary wzięły wspólny ślub. Tata prowadził do ołtarza obie kobiety w jednym czasie. Na końcu drogi czekało na nie dwóch, identycznych braci. Po ślubie zamieszkali obok siebie. Każda para ma osobny dom, ale ogród postanowili dzielić wspólnie. 

Parę lat po ślubie Diane zaszła w ciążę. Wszyscy zastanawiali się, czy w tej bardzo bliźniaczej rodzinie pojawią się kolejne bliźniaki. I tak się stało! Kobieta urodziła dwóch synów. W rodzinie pojawiły się kolejne bliźnięta jednojajowe. Z czasem Diane urodziła jeszcze jednego chłopca. W przypadku ciąży Darlene obyło się już bez rewelacji i kobieta wydała na świat dwie córeczki. Nie są one bliźniaczkami. 

Co ciekawe, dzieci obu par mają identyczny zestaw genów. Chociaż są kuzynami, to ich geny są takie, jak u rodzeństwa. Obie pary z dziećmi regularnie pojawiają się w telewizji. Do dzisiaj zachwyca i szokuje widok rodziny składającej się z dwóch par bliźniąt jednojajowych.

Przekonaj się, jak niezwykle wyglądają ich wspólne, rodzinne zdjęcia.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Lidl i klienci oszukani. Doszło do MASOWEGO ataku
  2. Polski artysta choruje na raka. Ukrył przed wszystkimi poważną operację przeszczepu
  3. U małej dziewczynki zdiagnozowano guza mózgu. Późniejsze wydarzenia sprawiły, że zszokowani lekarze nie wiedzieli, co powiedzieć
  4. W całej miejscowości aż huczy. Janina Ż. zmarła w łóżku sąsiada
  5. Ola Kwaśniewska zwyzywana od „pasztetów” za zdjęcie w bikini. Jej mocna odpowiedź podbija sieć

źródło: topniusy

Następna strona