Bliźniaki po porodzie zanosiły się nieziemskim płaczem. Wszystko przez jedną rzecz, którą zrobili im lekarze

Bliźniaki
.
Wstecz

1 z 8

Dalej

Bliźniaki zaraz po urodzeniu zaczęły zanosić się głośnym płaczem. Rodzeństwa dosłownie nie dało się uspokoić, a lekarze zachodzili w głowę, zastanawiając się, co może być przyczyną ich rozpaczy. Okazało się, że to właśnie przez to, co zrobili, wylała się lawina łez. Aż trudno uwierzyć w to, co wywołało w nich tak wielkie emocje.

Bliźniaki po porodzie zanosiły się głośnym płaczem, który był tak donośny, że szybko rozległ się po cały szpitalu. Dosłownie nie mogły przestać krzyczeć i płakać, a nikt nie wiedział, jak ich uspokoić.

Do tego wydarzenia doszło na jednej ze szpitalnych porodówek. Personel medyczny, który zajmował się tymi noworodkami, z pewnością zapamięta ten dzień na bardzo długo. Nikt nie spodziewał się takiego zwrotu akcji. Dzieci dosłownie nie dało się uspokoić i nikt nie miał pojęcia, co jest przyczyną ich płaczu.

Po czasie dopiero lekarze wpadli na pomysł, co mogło sprawić, że nowo narodzeni chłopcy tak strasznie rozpaczali. Postanowili przeprowadzić eksperyment, żeby potwierdzić swoje przypuszczenia i dosłownie zaniemówili, kiedy okazało się, że mieli rację.

Nagrali filmik, w którym pokazali co sprawiało, że dzieci płaczą. Szybko obiegł on internet i stał się prawdziwym hitem. Poznając przyczynę ich zachowania, można uronić łzę, to naprawdę wzruszające.

Kliknij Następna Strona i sprawdź, dlaczego rodzeństwo zanosiło się płaczem.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Nie tylko Piękni i Młodzi wywołują skandale. Największe afery w świecie disco polo
2. Najbardziej wierne rasy psów? Jest ich sporo, nie odstąpią cię na krok
3. Rene z "Allo Allo" za nią szalał. Po latach serialowa Yvette wygląda nieziemsko, odbiera dech
4. Przytłaczające fakty ws. Jana Pawła II ujrzały światło dzienne. Papież Polak o wszystkim wiedział?
 

Następna strona