Świat okrzyknął je najpiękniejszymi bliźniaczkami na świecie. Dzisiaj są nie do poznania

bliźniaczki
sztosowe.pl
Reklama
Wstecz

1 z 8

Dalej

Bliźniaczki, które zaczęły karierę już w najmłodszych latach

Bliźniaczki, które pojawiają się na świecie, już same w sobie są bardzo ciekawym zjawiskiem. Ludzie zawsze zastanawiają się, na ile rodzeństwo jest do siebie podobne - nie tylko pod względem fizycznym, ale również psychicznym. Jednak te bliźniaczki są wyjątkowe. Zaczęły wielką karierę niedługo po narodzinach. Wszystko za sprawą ich niesamowitej urody.

Ava i Leah Clements to bliźniaczki, które zaraz po narodzinach zaczęły zwracać na siebie uwagę. Zarówno bliscy rodziny, jak i przypadkowi przychodnie, szybko poznali się na wyjątkowej urodzie sióstr. Dziewczynkom z każdym rokiem przybywało uroku. Wreszcie Jaqi - mama bliźniaczek - zdecydowała, że warto namówić swoje córki, aby spróbowały sił w dziecięcym modelingu.

Bliźniaczki - chociaż nie wiedziały, co je czeka - zareagowały entuzjastycznie na propozycję swojej mamy. Dziewczynki myślały wtedy o modelingu jedynie, jak o formie zabawy. Nie wiedziały, że wiąże się to również z wieloma obowiązkami. Jaqi również nie była pewna, czy posyłanie dzieci na castingi w tak młodym wieku jest rozsądne. Jednak wszyscy podjęli próbę.

Okazało się, że bliźniaczki nie musiały długo czekać na propozycje. Wiele osób zainteresowało się ich urodą, uznając Avę i Leah za obiecujące modelki z wielkim potencjałem. Dziewczynki nie mogły wiedzieć, że dorośli właśnie planują im całe życie, podczas gdy one nie potrafiły jeszcze składnie mówić.

Kliknij "Następna strona", aby dowiedzieć się, jaki los spotkał bliźniaczki

Zobacz także:

  1. Była w ciąży przez 14 lat. Zdjęcia wprawiają w osłupienie
  2. Razem zrzucili niemalże 150 kilogramów. Powalające zdjęcia, rekordziści zachwycają
  3. Usiadła na brzegu basenu i doprowadziła innych do szału. Nie mieści się w głowie co zrobiła
  4. Dopiero po czasie wyszło na jaw. Wstrząsające kulisy rozstania Piotra i Justyny Żyłów
  5. Wdali się w romans, skończył się tragicznie. Gwiazdor zmarł na planie Świata według Kiepskich

źródło: sztosowe.pl

Następna strona