42-latka nie ma dość, w nieskończoność powiększa swój biust. Jej zdjęcia są porażające

Biust
webniusy.com
Reklama
Wstecz

1 z 9

Dalej

Kobieta wciąż uważa, że jej biust jest za mały i nie przestaje go powiększać.

Po rozwodzie kobieta uznała, że jej biust jest za mały. Nowy wizerunek miał symbolizować nowy etap w jej życiu. Jednak po pierwszej operacji plastycznej przyszły następne i kolejne.

Każdy inaczej reaguje na rozstanie - jedni wciąż żyją dotychczasowym życiem, drudzy kupują samochód, a inni... powiększają biust. Foxy Menageri zdecydowała się na operację plastyczną po rozwodzie z mężem. 42-latka uznała, że to dobra okazja, aby zmienić swój wygląd. Jednak zabiegi pochłonęły ją bez reszty. Chociaż jej ciało jest już bardzo nieproporcjonalne, kobieta nie zamierza przestać.

 

Biust o takim rozmiarze uniemożliwia wykonywanie niektórych czynności

Biust Foxy Menageri obecnie ma objętość 6640 centymetrów. Kobieta jednak jest już trochę znudzona tymi implantami i zamierza powiększyć je do 7 000 centymetrów sześciennych. Oczywiście wszystko jest kwestią gustu, jednak w przypadku tak wielkiego biustu, pojawiają się również problemy z wykonywaniem codziennych czynności. Foxy ma duże trudności z nakładaniem butów, czy gotowaniem. Rozwódka nawet kilkukrotnie spadała ze schodów, od tamtej pory zawsze trzyma się poręczy.

Zarówno powiększony biust, jak i cała metamorfoza Foxy wywołała duże zdziwienie wśród jej znajomych. W młodości zawsze uchodziła za skromną i nieśmiałą dziewczynę. Teraz sama przyznaje, że z każdą operacją plastyczną nabiera większej pewności siebie. Dla swojego męża zrezygnowała z kariery modelki i skupiła się na rodzinie. Po rozwodzie, Foxy może skupić się na sobie i realizować swoje marzenia.

Duży biust to nie jedyne marzenie Foxy. Kobieta zamierza niedługo również powiększyć pośladki i ułożyć je w linii z biustem. Dzięki temu osiągnie figurę klepsydry, o której zawsze marzyła. Jej krewnym nie do końca podoba się ten pomysł i uważają, że Foxy zbyt często poddaje się zabiegom chirurgii plastycznej. Jednak jej przyjaciele kibicują dziewczynie i wspierają ją przy każdej decyzji. Według nich każdy ma prawo wyglądać tak, jak chce.

Kliknij "Następna strona", aby zobaczyć kolejne powalające zdjęcia właścicielki największego biustu

Zobacz także:

  1. We wraku samolotu znaleziono list Anny Jantar. Dopiero po latach ujawniono jego tragiczną treść
  2. Na cmentarzu podczas pogrzebu Lipki nie dało się powstrzymać łez. Rozdzierające sceny
  3. Porażające sceny na pogrzebie Romualda Lipki. Nikt nie spodziewał się wydarzeń, które nastąpiły

źródło: Webniusy

Następna strona