Koszmarne upokorzenie Natalii z Big Brothera. Wyciekły wszystkie najpikantniejsze materiały

Autor Weronika Szatkowska - 23 Marca 2019

Big Brother powrócił na ekrany po wielu latach. O jednej z uczestniczek, aspirującej celebrytce dowiedzieliśmy się szokujących faktów. Przedstawiamy pikantne szczegóły z przeszłości Natalii Wróbel. Z pewnością wolałaby o tym zapomnieć.

W latach 2001-2002 odbyły się aż trzy edycje Big Brothera i chyba zapamiętała je co druga osoba, która oglądała wtedy TVN. Najbardziej charakterystycznymi postaciami byli: Janusz Dzięcioł, Manuela Michalak, Małgorzata Maier, Klaudiusz Ševković, a przede wszystkich Piotr Gulczas Gulczyński. Większość uczestników po opuszczeniu domu Wielkiego Brata stała się niezwykle popularna. Wręcz nie spodziewali się takiego rozgłosu i rozpoznawalności. W jednym z wywiadów Manuela opowiadała, że w pewnym momencie zastanawiali się, czy ktoś w ogóle ich ogląda. Niektórzy jednak żałowali swojego udziału.- Żałuję, że poszłam do "Big Brothera", bo wiodłam naprawdę superżycie, a po programie odwróciło się do góry nogami i stanęło na głowie - zwierzyła się Małgorzata Maier po latach w Kobieta.onet.pl.


Skąd wziął się szał na Big Brother? Była to kompletna nowość na polskim rynku. Nigdy przedtem widzowie nie mieli okazji podglądać 24/h odciętych od świata, otoczonych podsłuchami i kamerami ludzi na żywo. Mówi się, że ciekawość to pierwszy stopień do piekła. Jednak kto z nas nie jest ciekawski? W tym przypadku akurat podglądanie nie musiało odbywać się przez dziurkę od klucza, a przy ekranie telewizora w zaciszu domowym i wygodnym fotelu. Uczestnicy pierwszych edycji byli też niezwykle naturalni. To właśnie najbardziej ujęło publiczność.

Od 17 marca 2019 TVN7 emituje szóstą edycję Big Brothera. Do domu Wielkiego Brata weszli m.in. Bartłomiej Boruc, Izabela Mączka, Justyna Juszes Żak, Karolina Wnęk, Katarzyna Olek, Magdalena Wójcik, Marlena Klimczyk i Natalia Wróbel. Jedna z uczestniczek aspiruje do bycia celebrytką. Zapomniała jednak o tym, że w Internecie nic nie ginie, a do sieci dopiero co wyciekły kompromitujące materiały na jej temat. Oto czym zajmowała się Natalia Wróbel, zanim poszła do Big Brothera.

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News