Biedronka szaleje! Miażdżące promocje na popularne produkty

Promocje Biedronka 2019
Mat. promocyjne; youtube.com/Daniellos525
Wstecz

1 z 14

Dalej

Biedronka od kilku lat znajduję się w czołówce polskich sklepów dyskontowych. Jej największym rywalem jest Lidl, który również ma świetną pozycję na rynku i cieszy się uznaniem. Sieci tego typu dość często organizują promocje popularnych produktów ze swoich katalogów. Przeceny zazwyczaj obejmują artykuły w różnych kategoriach. Z tego powodu, wielu z Was powinno znaleźć coś dla siebie. Obecne zniżki są naprawdę spore. Zapraszamy do naszej galerii, w której przedstawimy Wam najlepsze cenowe okazje.

Biedronka jest jednym z największych dyskontów w Polsce. Sieć od lat bardzo dobrze radzi sobie na polskim rynku. Aktualnie ma 2900 placówek w ponad 1000 miejscowościach. Jednak w przeciągu najbliższych lat może ich być znacznie więcej. Zarządcy planują otwierać od 100 do 150 sklepów rocznie i dobić do 3000 sklepów jeszcze w 2019.

Prezes zarządu Jeronimo Martins Polska przekazał również w wywiadzie udzielonym dla "Business Insider Polska", że firma w przeciągu dwóch najbliższych lat może pojawić się również poza granicami naszego kraju. Sukces ten byłby zapewne korzystny dla Polaków, którzy być może mieliby dostęp do szerszej gamy zagranicznych produktów.

Największym rywalem Biedronki jest zapewne Lidl, który ma konkurencyjne ceny. Niedługo jednak, przeciwników może być więcej, gdyż w Polsce pojawia się coraz więcej podobnych sklepów. Na rynku zawitały już takie dyskonty jak Action i Promo Market, a w lutym tego roku ma do nich dołączyć również brytyjski Poundland.

Mimo wszystko, Biedronka jest przez wielu uważana za najlepszą wśród dyskontów. Swoją dobrą renomę zawdzięcza atrakcyjnym cenom w stosunku do jakości. Sieć dość często organizuje znakomite promocje, które trwają względnie długo.

Aktualna oferta promocyjna obowiązuje od 14.01 do 27.01. Ceny niektórych produktów są przecenione aż 85 procent. Zaliczają się do nich też przedmioty codziennego użytku. Cenowe okazje obejmują zarówno akcesoria łazienkowe i kuchenne, jak i sprzęty elektroniczne, wśród nich znalazły się przenośne sauny do twarzy. Zapraszamy do naszej galerii, w której będziecie mogli poznać najlepsze biedronkowe przeceny.

(Przewiń stronę w górę i kliknij "NASTĘPNY".)

Następna strona