Biedronka skompromitowana! Klienci nie wybaczą ohydztw w jedzeniu

Szczury
Facebook.com/ola.swiatek2
Poprzednia strona

1 z 8

Następna strona

Biedronka to jedna z najbardziej lubianych sieci sklepów w Polsce. Swoich klientów zyskuje głównie dzięki dewizie "codziennie niskie ceny". Choć właściciele spółki Jeronimo Martins Polska zapewniają o wysokiej jakości produktów, można uznać to za pojęcie względne. Przedstawiamy największe wpadki, jakie postawiły popularną sieć dyskontów w wyjątkowo niezręcznej sytuacji. 

Biedronka to największa sieć pod względem ilości sklepów w naszym kraju. Jest ich ponad 2000. Wyjątkowo szybko się też rozwija. Jeszcze w 2010 roku było ok. 1500 lokali w całej Polsce. Jeronimo Martins Polska to też jeden z największych podatników. W 2013 roku odprowadził aż 700 mln zł podatku. Od 2014 roku rozszerza też asortyment produktów, chcąc odejść od konwencji początkowej, czyli dyskontu.

Biedronka przyciąga klientów głównie niskimi cenami i zapewnieniem o wyjątkowo wysokiej jakości artykułów. Faktycznie nie tylko można trafić na świetne okazje w promocyjnych cenach, ale również w cenach regularnych. Co jakiś czas są też organizowane oferty specjalne poświęcone konkretnej tematyce, np. śródziemnomorskiej. Jednak nie jest do końca tak kolorowo, jak mogłoby się wydawać. Okazuje się, że pieczywo, które oferuje ten sklep, jest głęboko mrożone i odgrzewane. Wiele produktów zawiera też olej palmowy czy glutaminian monosodowy.

To nie wszystko. Regularnie w sieci pojawiają się filmy i zdjęcia, które jednoznacznie poddają w wątpliwość tę wysoką jakość. Wielokrotnie wśród artykułów spożywczych typu ryż, kasze czy wiórki kokosowe klienci znajdowali larwy robaków i nie tylko. Nagminnie zdarza się, że na półkach sklepowych pojawiają się szkodniki. Jakiś czas temu mogliśmy zobaczyć grasujące wśród pieczywa i wyrobów cukierniczych myszy. Ostatnio pojawiło się nagranie, w którym ewidentnie widać nowo narodzone szczury leżące razem z bakaliami. Poruszona była nie tylko klientela, ale i internauci. Oto najgorsze wpadki największej sieci sklepowej w Polsce. (Przewiń stronę w górę i kliknij "NASTĘPNE".)

Następna strona