Biedronka kusi promocjami! Kultowe smakołyki w okazyjnych cenach

Biedronka
youtube.com/tugazetapl; mat. promocyjne
Wstecz

1 z 12

Dalej

Biedronka jako jeden z największych dyskontów w Polsce dość często przygotowuje dla swoich klientów atrakcyjne promocje. Nie inaczej było tym razem. W aktualnej ofercie sklepu znalazło się wiele kultowych smakołyków w naprawdę dobrych cenach. Zapraszamy do naszej galerii, z której dowiecie się więcej o obecnych okazjach.

Biedronka jest jednym z największych dyskontów w naszym kraju. Sklep zawitał w Polsce ponad dwadzieścia lat temu i od tamtej pory dynamicznie się rozwija. Sieć radziła sobie na tyle dobrze, że w 2010 roku udało jej się otworzyć 1500-setną placówkę, a dwa lata później pojawiło się ich kolejne 500. Obecnie market z siedmiokropkowym owadem w logo znajduje się na pierwszym miejscu pod względem liczby posiadanych obiektów handlowych, mając ich aż ponad 2800.
Takie wyniki przekładają się też na liczbę klientów, gdyż Biedronka jest jednym z najczęściej odwiedzanych sklepów naszym kraju.

Oczywiście, nie jest to jedyny odnoszący sukcesy dyskont w Polsce. Sklep konkuruje z największymi w swojej branży. Zdecydowanie jednym z jej największych jego rywali jest Lidl, który również bardzo dobrze sobie radzi na naszym rynku.

Jak wskazują najnowsze statystyki, niemiecka sieć jest poważnym zagrożeniem dla portugalskiego giganta. Według badań przeprowadzonych przez firmę Listonic Biedronka odwiedzana jest przez około 32% Polaków, co dało jej pierwsze miejsce. Na drugim miejscu zestawienia z 25% znalazł się Lidl. Na pozostałych pozycjach pojawiły się kolejno: Tesco, Kaufland Carrefour.

Sieci dyskontowe od lat przyciągają do siebie konsumentów naprawdę atrakcyjnymi zniżkami. Nie inaczej jest obecnie. Sklep z czerwonym owadem w logo dość często organizuje świetne okazje, dzięki którym cieszy się dużym zainteresowaniem. W najnowszej gazetce znalazło się wiele kultowych smakołyków, za które z promocją "Kup 2 i zapłać mniej" zapłacicie nawet o połowę mniej. Na półkach pojawiły się produkty najbardziej rozpoznawalnych producentów takich jak Nestlé, Zott czy E. Wedel. Zapewne wszyscy zainteresowani znajdą coś dla siebie.

Niestety, warto się pospieszyć, gdyż promocje na niektóre produkty kończą się już 13.03.2019. Jednak większość z nich będzie obowiązywać przez cały rozpoczęty właśnie tydzień pracujący, czyli od 11.03 do 16.03. Zapraszamy do naszej galerii, z której dowiecie się więcej o aktualnych okazjach.

Kliknij "Następna strona"!

Następna strona