Biedronka najchętniej zakazałaby tych MEMÓW. Internauci wyśmiewają dyskont

Autor Weronika Szatkowska - 16 Listopada 2018

Biedronka jest jednym z najbardziej lubianych sklepów w Polsce. Głównie ze względu na niskie ceny i promocje, które występują w ofercie sieci co jakiś czas. Ze względu na swoją popularność stał się obiektem żartów, szczególnie wśród młodych ludzi. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy najciekawsze memy stworzone przez internautów.

Pod nasze drzwi i do naszych skrzynek prawie codziennie trafiają gazetki promocyjne. Zazwyczaj najatrakcyjniejsze oferty trafiają się w najpopularniejszych sieciach sklepów, w tym w Biedronce. Temu też dyskont zawdzięcza swój niebywały sukces. Klientów przyciągają konkurencyjne ceny, a także niepowtarzalne okazje zakupienia pełnowartościowych sprzętów czy ubrań o wiele taniej niż gdziekolwiek indziej.

Faktycznie często można wiele zaoszczędzić, wybierając się tam na zakupy. Jednak nie wszystko jest tak kolorowe, jak mogłoby się wydawać. Co pewien czas media huczą o kolejnych aferach w tym sklepie. Ostatnio związane są one z jakością produktów spożywczych. Znajdowane insekty w pożywieniu, spleśniałe pieczywo czy zepsute mleko niestety trafiają się tam trochę zbyt często. Okazuje się, że na terenie sklepu wśród wyrobów cukierniczych w Chojnowie jakiś czas temu grasowały myszy. Wątpliwości ze strony klientów wzbudza też podejrzany skład wielu produktów. Sieć nagminne używa do produkcji tańszych zamienników, które obniżają koszta. Przyjęło się, że jakość towaru dostępna w Biedronce jest poniżej przeciętnej.

Kilka lat temu nie przeszły bez echa afery związane z mobbingiem i notorycznym łamaniem praw pracowników ze strony Jeronimo Martins. Niskie płace, praca w nieludzkich warunkach i nadgodziny okazały się być standardem w sieci. Choć dział PR od lat stara się o przywrócenie renomy sklepowi, a firma przykłada wszelkich starań, by pracownicy czuli się w miejscu pracy jak najlepiej, niesmak pozostał.

Internauci nie mają litości, żartując z pracy w Biedronce, z jakości produktów tam dostępnych czy z zastanawiająco niskich cen. Oto galeria prześmiewczych memów na temat najpopularniejszego w Polsce dyskontu.

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News