Biedronka kusi łakomczuchów! Kultowe polskie produkty w niskich cenach

Koszyk z Biedronki
Youtube.com/expresslodz
Reklama
Wstecz

1 z 12

Dalej

Biedronka szczyci się faktem, że współpracuje z ogromną liczbą polskich dostawców. Największa w naszym kraju sieć dyskontów właśnie ruszyła z akcją “Dumni z tego, co nasze”, w ramach której klienci mogą się zaopatrzyć w produkty kojarzone z naszym krajem. Podpowiadamy, na co warto zwrócić uwagę.

Jeronimo Martins Polska najwyraźniej pragnie skusić Polaków dobrze znanymi nam smakami. Portugalski konglomerat pragnie podkreślić, jak istotna dla niego jest współpraca z polskimi dostawcami, poprzez akcję “Dumni z tego, co nasze”. Od czwartku 31 stycznia do 6 lutego br. w sprzedaży znajdują się produkty spożywcze najbardziej charakterystyczne dla rodzimej kuchni w atrakcyjnych cenach. Możemy kupić m.in. kiełbasy, sery, pieczywo i ryby.

Poleganie na polskich producentach stanowi fundament strategii giganta. Biedronka chwali się danymi, według których w ubiegłym roku aż 92% produktów na półkach jej sklepów pochodziło właśnie od dostawców z Polski. Warto zaznaczyć, że oprócz produktów dostępnych w sklepach w całym kraju sieć oferuje też produkty dostępne jedynie w danym regionie.

Trudno nie zauważyć, że w kwestii oznaczeń produktów dyskontowi nie udało się uniknąć pewnych kontrowersji. Rolnicy z organizacji AGROUnia dopatrzyli się błędów w oznaczeniach produktów spożywczych oferowanych przez sieć. Na zamieszczonych przez nich w sieci zdjęciach widać, że czosnek z Portugalii był sprzedawany jako polski, a belgijskie gruszki były promowane hasłem “Jedz co polskie”. Przedstawiciel Jeronimo Martins Polska zabrał już głos w tej sprawie, wyjaśniając, że cała sprawa stanowi jedynie efekt błędu drukarskiego, a źle oznakowany towar został wycofany ze sprzedaży.

Mimo pewnych wpadek, nie sposób odmówić Biedronce ogromnego wkładu w rozwój rodzimych producentów. Jedynie w 2018 r. sieć korzystała z usług ponad 1000 polskich dostawców. Warto zaznaczyć, że gigant kontroluje obecnie ogromną część handlu detalicznego w naszym kraju.

Na co warto zwrócić uwagę podczas akcji “Dumni z tego, co nasze”? Co tym razem przygotowała dla nas Biedronka? Zapraszamy do naszej galerii, w której prezentujemy szczególnie interesujące produkty.

(Przewiń stronę w górę i kliknij “NASTĘPNY”.)

Następna strona