Biedronka imponuje klientom! Solidne towary w okazyjnych cenach

Biedronka
Mat. promocyjne; youtube.com/expresslodz
Reklama
Wstecz

1 z 14

Dalej

Biedronka to największa sieć sklepów detalicznych w Polsce. Codziennie przyciąga do swoich sklepów tysiące klientów dzięki świetnym okazjom i kuszącym promocjom. Aktualnie w swojej ofercie ma sporo przydatnych sprzętów i narzędzi, które powinny znaleźć się w każdym domu. Zapraszamy do naszej galerii, z której dowiecie się, na co warto zwrócić uwagę.

Biedronka od lat skutecznie utrzymuje się na szczycie listy najchętniej wybieranych dyskontów w naszym kraju. Udaje jej się to ze względu na konkurencyjne ceny oraz liczne promocje. Choć dyskontom przypisuje się zwykle sprzedaż artykułów niskiej jakości, klienci Biedronki coraz częściej mają okazję znajdować w swoim sklepie solidne towary o jakości porównywalnej do produktów z droższych sklepów. W najnowszej ofercie pojawił się sprzęt, który z pewnością przyda się każdemu.

Badania rynków Europy Środkowo-Wschodniej przeprowadzone przez firmę LZ Retailytics wykazały, że Biedronka należy do najszybciej rozwijających się sieci sklepów detalicznych w całym regionie. Trzeba jednak zaznaczyć, że w zestawieniu znalazły się też takie popularne w naszym kraju sklepy jak Lidl, Dino i Żabka. W 2018 sieci te jeszcze szybciej niż Biedronka zwiększały powierzchnię sprzedaży.

Jak widać, dyskont z sympatycznym owadem w logo stale zyskuje na popularności. W ostatnim czasie polski lider płatności mobilnych pochwalił się statystykami dotyczącymi wykonywanych transakcji. Blik przekazał, że w Biedronkach jego usługa jest coraz częściej wykorzystywana przez klientów. Może to świadczyć o zmianie przyzwyczajeń kupujących w dyskoncie.

Biedronka otwiera się na nowe technologie, a także na modernizację obecnych standardów. Dyskont w 2018 roku zaczął odnawiać swoje placówki w całej Polsce. W przyszłości planuje też wprowadzić kasy samoobsługowe, które powinny być krokiem w stronę zdobywania nowych klientów.

Do najmocniejszych stron dyskontu należą wspomniane już okazje i promocje. Obecnie Biedronka przygotowała ofertę z bardzo solidnymi produktami, które z pewnością przydadzą się w każdym domu. Możemy z niej skorzystać między 28 lutego a 13 marca br. Zapraszamy do naszej galerii, w której zebraliśmy najlepsze okazje, na które warto zwrócić uwagę.

Kliknij "Następna strona"!

Następna strona

Komentarze 0

Ocena artykułu