Biedronka oddaje produkty za pół darmo, ale jest niebezpieczny haczyk. Mało kto zwraca uwagę na zagrożenia, a powinni wszyscy

Biedronka
Wikimedia Commons/Jacek Halicki
Reklama
Wstecz

1 z 11

Dalej

Biedronka oddaje produkty za pół darmo, ale jest niebezpieczny haczyk. Mało kto zwraca uwagę na zagrożenia, a powinni wszyscy

Sieć sklepów Biedronka zorganizował ogromną promocję, dzięki czemu klienci będą mogli nabyć wiele produktów przecenionych aż o 50%. Promocja ma jednak pewien haczyk.

Na razie Biedronka zapowiedziała, że promocja będzie dotyczyć 136 sklepów w całej Polsce. Jeśli produkty szybko zejdą, prawdopodobnie rozszerzą na wszystkie sklepy w kraju. Objęte promocją będą takie produkty jak świeże mięso, ryby, sushi i produkty z chłodni.

- Dzięki promocji jeszcze więcej osób będzie mogło skorzystać z doskonałej jakości produktów spożywczych Biedronki w bardziej okazyjnych cenach. Jednocześnie razem z klientami będziemy mogli dołożyć kolejną cegiełkę w naszym systemie ograniczania marnowania żywności - poinformował Karol Sęktas z działu doskonalenia pracy Biedronka.

Promocja startuje 27 stycznia i dotyczy sklepów w Wielkopolsce, Mazowszu, Lubelszczyźnie, Ziemi Lubuskiej i Świętokrzyskiej. Promocyjne produkty będą oznaczone naklejką "Szanujemy żywność". Jednak w promocji znajduje się jeden haczyk.

Przecenione będą tylko te produkty, których okres ważności zbliża się ku końcowi. Akcja ma sprawić, że klienci kupią w pierwszej kolejności jedzenie, które trzeba spożyć jak najszybciej. Dzięki temu unikną marnowania jedzenia. Jednak są również ciemne strony zdrowotne tego przedsięwzięcia.

Kliknij następną stronę, żeby dowiedzieć się więcej.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jedna rzecz prawie zrujnowała życie Wodeckiemu. Ogromny skandal wyszedł na jaw dopiero po latach
  2. Chłopiec stał w tłumie, od tyłu zaszedł go mężczyzna. Chwilę później słychać było tylko krzyki, wszystko się nagrało
  3. Nie ma bardziej puszystego ciasta niż Castella, jest lekkie jak chmurka. Koleżanki będą Cię błagać o przepis
  4. Większość kojarzy żony Stocha i Kubackiego. Jest jeszcze jedna turbopiękność w skokach, małżonka Stefana Huli [ZDJĘCIA]

Następna strona