Najohydniejsze znaleziska w jedzeniu z polskich sklepów, ostatni slajd tylko dla ludzi o mocnych nerwach

Biedronka
Facebook
Reklama
Wstecz

1 z 9

Dalej

Biedronka jest jedną z najbardziej lubianych sieci sklepów z artykułami spożywczymi w Polsce. Dużą część klientów pozyskuje głównie dzięki dewizie "codziennie niskie ceny". Choć właściciele dyskontu zapewniają o wysokiej jakości produktów, czasami zdarzają się im ogromne wpadki, których konsekwencje ciągną się za nimi przez lata. Zresztą, nie tylko ten market powinien się wstydzić, bo innym również zdarzyło się nie dopilnować, żeby wszystko było tak, jak należy, bez zbędnych dodatków wewnątrz produktów. Przedstawiamy najobrzydliwsze znaleziska w polskich marketach, na widok niektórych aż odechciewa się jeść poszczególne produkty. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach.

Biedronka jest największą siecią w naszym kraju pod względem ilości posiadanych sklepów. Jest ich już ponad 2500. Jeronimo Martins Polska jest też jednym z największych podatników. W 2013 roku odprowadził aż 700 milionów złotych podatku. Od 2014 roku rozszerza również asortyment produktów, chcąc odejść od konwencji początkowej, czyli dyskontu.

W sieci regularnie pojawiają się filmy i zdjęcia, które jednoznacznie podają w wątpliwość wysoką jakość produktów, jakie zakupujemy w marketach. Wielokrotnie wśród artykułów spożywczych typu ryż, kasze czy wiórki kokosowe klienci znajdowali larwy robaków i nie tylko. Zdarza się również, że na półkach sklepowych pojawiają się szkodniki. W niektórych przypadkach naprawdę ciężko jest uwierzyć w to, że aż tak mocno można zaniedbać swój interes. Ostatnio pojawiło się nagranie, w którym ewidentnie widać nowo narodzone szczury leżące razem z bakaliami. Poruszona była nie tylko klientela, ale i internauci, a co za tym idzie również kontrola sanepidu.

Po tym, jak do sieci trafiały fotografie ukazujące te ohydne znaleziska, internet wrzał od licznych komentarzy osób wyrażających swoje obrzydzenie i zarzekających się, że więcej nie wybiorą się na zakupy do tych sklepów.

Polacy często decydują się na robienie zapasów w popularnych sieciówkach głównie ze względu na przystępną, jak na polskie zarobki cenę, możliwość zakupu wszelakich produktów spożywczych i przede wszystkim dostępność sklepu, który występując tak licznie, jest już w niemalże każdym mieście, a zdarza się, że nawet i na większej wsi można zobaczyć popularny dyskont. Sklepy cieszą się ogromną popularnością wśród Polaków i większość chętnie robi tam zakupy, niestety jakość zakupionych produktów w niektórych przypadkach pozostawia wiele do życzenia.

Idąc do sklepu, zwykle chcemy kupić normalną, zdrową żywność. Rzeczywistość czasem jednak znacznie mija się z naszymi oczekiwaniami. Przedstawiamy najbardziej odrażające i obrzydliwe rzeczy znalezione w produktach spożywczych z polskich sklepów.

Kliknij "Następna Strona", żeby wiedzieć, na jakie produkty należy uważać podczas robienia zakupów. Część z nich, to żywność, bez której nie wyobrażamy sobie codziennych posiłków.

 

Następna strona